11/05/2022
Kochani,
Z przykrością informujemy, że ze względu na stan zdrowia Weroniki, na ten moment wszystkie zajęcia, grupy i seminaria zostają odwołane.
Czasami w życiu nie wszystko uklada się tak, jakbyśmy chcieli. Wszyscy wiemy, że jak zdrowie zaczyna szwankować, to trzeba sobie powiedzieć stop.
Nie żegnamy się z Wami, nie zamykamy też oficjalnie hali.
Mamy nadzieję, że do lata uda nam się postawić naszą Szefową na nogi i będzie mogła wrócić ze zdwojoną siłą❤️:)
Dziękujemy za wyrozumiałość w ostatnim czasie, gdzie sporo zajęć właśnie z tego powodu zostało odwołanych.
Próbowaliśmy to pogodzić, ale niestety się nie udało.
Trzymajcie kciuki i mamy nadzieję na szybkie ponowne spotkanie w pełnym składzie i w pełni sił ❤️