11/06/2026
To był intensywny długi weekend.
4 czerwca miałam okazję być jako gość na weselu moich znajomych Justyny i Michała. To była szalona i bardzo szybka noc, było wyśmienicie, czekam na zdjęcia i film z tego dnia 🥰 Wesele odbyło się w Kuźnicy. Następnego dnia wróciłam do domu, przepakowałam walizki, spakowałam sprzęt i razem z pojechaliśmy nad morze uwiecznić wesele mojej kuzynki, które odbyło się 6 czerwca. Było kilka nowości które Nas miło zaskoczyły np tłuczenie szkła i sprzątanie go przez Młodą Parę. Na Suwalszczyźnie tego nie ma. Obszerny materiał już obrabiam, ale nie zwalniam tempa bo jutro pracujemy na ślubie cywilnym nad jeziorem w Augustowie, a w sobotę wesele w Przejmie. Dużo osób pyta mnie czy wróciłam do pracy po porodzie? Oczywiście! Umowy i zobowiązania są:) Na swoim nie ma macierzyńskiego i laby w domu ;)