27/01/2017
SokoPikczersi moi drodzy!!!!
od lutego ruszamy z nowym projektem - tym razem w Wieruszowie (więc musicie wziąć pod uwagę ewentualny dojazd: w niekóre popołudnia) w Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Wieruszowie
Nazywał się będzie FireYoung!
jeśli chcielibyście przeżyć podobną przygodę jak SokoPikczers (ośmielę się stwierdzić, że może być gooorrrąąco;) zapraszam na spotkanie organizacyjne i po szczegóły na prv
ps. i znów będę tym niedobrym koordynatorem
buzki
Aneta Możdżanowska