13/06/2026
Chciałbym podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w konkursie na zdjęcie kapliczki 😍 w niedzielę wydawało się, że kolejny raz dzięki Wam uda się zdobyć nagrodę internautów, niestety ktoś inny był na tyle nieuczciwy, że kupił ponad 400 głosów 😡 i organizator zrezygnował z przyznania tej nagrody. Mimo to, dziękuję Wam za wsparcie. To motywuje do dalszej pracy i rozwijania hobby 😃
Każde polubienie i udostępnienie mojego zdjęcie lub filmu daje mi znak, że idę w dobrym kierunku 😀 zachęcam do obserwowania mojej strony, jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił.
Przypominam, że można mnie jeszcze znaleźć na YouTube, TikToku i Instagramie.
Życzę Wam miłego dnia! 😃