Santok w obiektywie

Santok w obiektywie Fotograf

Majestatyczny wschodził słońca
07/10/2024

Majestatyczny wschodził słońca

W całej Gmina Santok i Sołectwo Santok Santok w obiektywie  nie znajdziecie TRZECH TAKICH JAK NAS DWÓCH. (Nawet koszulki...
03/08/2024

W całej Gmina Santok i Sołectwo Santok Santok w obiektywie nie znajdziecie TRZECH TAKICH JAK NAS DWÓCH. (Nawet koszulki nosimy takie same ) Tomasz Zawadzki korzenny mieszkaniec Santoka. Mój druch , opiekun , przyjaciel. W najgorszym moim czasie kiedy samotnie w domu czekałem na najgorsze on zawsze był ciągnął mnie na brzeg bagna w którym byłem. Dziś wspiera mój projekt Urbexowe fotografie z całych sił.Dzieki niemu pokochałem to miejsce bo tak dobrych ludzi w Santoku jak Tomasz i jego przemiła małżonka jest wielu i to on mi pokazał ,otworzył oczy Józef Ludniewski nasz wójt powinien docenić takiego przedsiębiorcę i my mieszkańcy również. PAMIETAJMY WSPIERAJMY MASZYCH KUPUJĄC U NICH !!!!!

Jako projekt Urbexowe fotografie  oraz Fotografika Dawid Borus wyruszamy na podbój opactw francuskich oraz belgijskich o...
30/07/2024

Jako projekt Urbexowe fotografie oraz Fotografika Dawid Borus wyruszamy na podbój opactw francuskich oraz belgijskich opuszczonych samochodów. Jedziemy pełni nadzieji , iż fotografie przypadną Wam do gustu a nasza przygoda będzie do obejrzenia na powstającym kanale YT którym rządził będzie Mikołaj Borus - o tym wkrótce.
Wernisaż prac będzie można zobaczyć dzięki uprzejmości Starostwo Powiatowe w Słubicach oraz dzięki Leszek Bajon który jest wielkim fanem moich przygód. Wernisaż odbędzie się najprawdopodobniej w lutym o czym będziemy informować
Mam nadzieję że uda się dopiąć wernisaż w mojej ukochanej Gmina Santok Która mam nadzieję solidnie reprezentuje Ruszamy juz 7 Sierpina.
Z tego miejsca chciałbym podziękować
Sponsorom i mecenasom naszej pasji.
STEMB
Port Strefa
Cisowianka
Land Rover Karlik
Janmet Zäune Ogrodzenia Krzysztof Potomski - bez niego to by się nie odbyło

Dziękuję za wsparcie Robert Surowiec -wierzę że rada miasta dostrzeże pracę jaką wkładamy z Dawid Borus w promocję miasta
Marek Buszkiewicz Henryk Buszkiewicz którzy dbają o moje zdrowie w Centrum Medyczne Buszkiewicz. Dziękuję kancelarii Krzysztof Lopatowski oraz moim przyjaciołom Aneta Adamczyk i Ireneusz Adamczyk prowadzącym firmę Biuro Usług Księgowych Adamis Aneta Adamczyk
Dziękuję za zainteresowanie Drew-Plast Mazowiecki wiem że gdy przedstawię cały projekt będę dumnie woził Logo Waszej firmy na foto camper vanie. Dziękuję Wam obserwującym na instagramie bo jest nas dużo
Jeszcze jedna ważna rzecz. Pieniążki zebrane od sponsorów oraz z sprzedaży prac na wernisażu przeznaczone zostaną w części na pokrycie tripu a znaczna część przekażemy stowarzyszeniu Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "Azyl" - Schronisko Azorki Gorzów Wlkp. O czym jeszcze nie wiedzą ale wy wiecie że ja kocham psy bardziej niż ludzi.

Zapraszam na insta

https://www.instagram.com/urbexowe_fotografie?igsh=MWJtYzA2YXE2dmdrcQ%3D%3D&utm_source=qr

Dwa oblicza wschodu słońca w ukochanym Santoku.
29/07/2024

Dwa oblicza wschodu słońca w ukochanym Santoku.

Dawno nic nie dodawałem tutaj. Dziś wschód słońca po drugiej stronie Santoka. Tak zwane stepy. Tu rozpoczęła się moja mi...
15/07/2024

Dawno nic nie dodawałem tutaj. Dziś wschód słońca po drugiej stronie Santoka. Tak zwane stepy. Tu rozpoczęła się moja miłość do offroadu i przedewszystkim do Discovery- Land Rover Karlik Jacek Stachowiak

Całe moje życie w dwóch kadrach miejsce w którym osiadłem Gmina Santok oraz moje   od Natalia Wysocka
28/06/2024

Całe moje życie w dwóch kadrach miejsce w którym osiadłem Gmina Santok oraz moje od Natalia Wysocka

Dzień dobry Tajemnice Gorzowa Wg Kwiatka Gorzów Gorzow Moje Miasto Gorzow Wlkp Gmina Santok Nasza gmina Santok Mieszkańc...
14/06/2024

Dzień dobry Tajemnice Gorzowa Wg Kwiatka Gorzów Gorzow Moje Miasto Gorzow Wlkp Gmina Santok Nasza gmina Santok Mieszkańcy Gminy Santok Sołectwo Lipki Wielkie dziś wschód słońca z ukochanego miejsca

Wspaniali ludzie wspaniałe miejsce. Dziękuję że mogę być częścią naszej gminy. Nasza gmina Santok
01/05/2024

Wspaniali ludzie wspaniałe miejsce. Dziękuję że mogę być częścią naszej gminy. Nasza gmina Santok

           Kiedy latasz po santockich polach swoim
11/04/2024



Kiedy latasz po santockich polach swoim

Moi mili dziś wpadłem na pomysł otwarcia „Santockiego jadła” - mieściło by się  przy sklepie mojego przyjaciela Tomka w ...
03/02/2024

Moi mili dziś wpadłem na pomysł otwarcia „Santockiego jadła” - mieściło by się przy sklepie mojego przyjaciela Tomka w Santoku. Co Wy na to? Oczywiście z dowozem. Współpraca z lokalnym producentem mięsa 🥩 przystępne ceny i swojskie jedzenie co wy na to ? Do tego liczne atrakcje związane z moją pasją czyli oraz fotografią
Pozdrawiam Facecik w kapelusiku

Adres

Santok
Santok
66-431

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Santok w obiektywie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria