08/05/2026
Mała chwila refleksji…
Tym zdjęciem zakończyłam fotorelację z ostatniego meczu sezonu 2025/2026. I po raz pierwszy, odkąd fotografuję koszykarskie emocje, nie miałam miejsca, w którym mogłabym udostępnić swoją galerię — poza oficjalną stroną Czarni to Wy.
Ale podobno nic nie dzieje się bez powodu.
Coś się kończy, coś się zaczyna.
Każdy, kto bywa na meczach, widzi, co obecnie dzieje się z KK – Klubem Kibica Czarni Słupsk. Nie będę się nad tym rozwodzić, bo nie czas i miejsce na takie dyskusje ;) Jedno jest pewne — pod szyldem KK moich zdjęć już nie zobaczycie.
Czy to oznacza koniec zdjęć? Absolutnie nie.
Wręcz przeciwnie.
Wraz z nowym sezonem ruszam z nowym, solowym projektem — tworzonym z myślą o Was. O kibicach, emocjach, atmosferze i wszystkim tym, czego często nie widać z perspektywy parkietu.
Do zobaczenia w nowym sezonie.
Stay tuned! 📸🏀
P.S. Podobno ktoś stwierdził, że warto to jednak udostępnić, bo „zasięgi same się nie zrobią” 😏
Więc skoro już tu jesteście, to możecie przy okazji po prostu wpaść i pooglądać😉
Wymagający sezon kończymy porażką na własnym terenie. Mimo miernej postawy koszykarzy w tym roku, zbieramy się w kilka osób, które na Gryfii meldują sie od kilkunastu lat i dopingujemy wspólnie z całą halą.
Na 15 możliwych wyjazdów jesteśmy obecni na 15 + 2 meczach kadry.
W międzyczasie debiutuje nasza flaga, która towarzyszy nam na każdym meczu. Po przejechaniu tysięcy kilometrów nasz cel był, jest i będzie niezmienny - wsparcie Czarnuchów wszędzie, niezależnie od wyników.
Ten sezon to początek, liczymy, że od przyszłego sezonu dołączy do nas więcej osób, ale o tym więcej wkrótce.
I pamiętajcie !
NIEBIESKO - CZARNO - CZERWONE 🔵⚫️🔴