10/02/2024
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dzisiejszego wieczoru przychodzę z informacją dotyczącą dalszego procesu publikacji kolejnych zdjęć z różnych zakątków Naszego kraju. W pierwszej kolejności chcę zdecydowanie przeprosić za tak długi okres ,, ciszy '' na stronie. Przyznam szczerze, że w okresie jesienno-zimowym byłem zajęty innymi, zdecydowanie ważniejszymi rzeczami np. sprawy uczelniane, związane ze studiami. Głównie przez to, nieco zaniedbywałem jej prowadzenie. Przejdę może do sedna sprawy. Post ten ma wyjaśnić, dlaczego owe treści nie pojawiały się przez taki długi okres czasu. Z mojej jednak strony mogę zapewnić, że w dalszym ciągu będę kontynuował wstawianie fotografii na stronę. Będzie się to odbywało w wolnym czasie, gdyż dla mnie jako studenta sprawą priorytetową jest bycie na bieżąco ze wszystkimi uniwersyteckimi sprawami. Chcę podkreślić, żebyście byli na bieżąco na portalu, ponieważ w najbliższym czasie bardzo możliwe, że wstawię kilka fotografii z moich kolejnych wypraw.
Chcę jeszcze raz podziękować wszystkim tym, którzy śledzą moją działalność na tej oto stronie. Jest mi niezmiernie miło z tego powodu. Mam nadzieję, że nadal będą Państwo obserwować starania a propo mojej działalności fotograficzno - podróżniczej.
Ps. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)