16/05/2021
Dawno mnie tu nie było, trzeba powoli nadrabiać zaległości ;)
Kilka tygodni temu, miałem okazję strzelić kilka fotek Zmocie Łukasza oraz driftowozu Marcina. Mieliśmy bardzo ograniczony czas, głównie przez to, że BMW zjadała opony w bardzo szybkim tempie 🤓. Udało się jednak uchwycić kilka fajnych kadrów 😎