25/12/2025
Dziękuję, dziękuję, dziękuję! 🤩 🙏🏻
Nie ma chyba słów, które wyrażą to, jaką czułam wdzięczność przez cały ten rok!
Za każdą wiadomość, komentarz, like. Za zaufanie, którym mnie obdarzyliście. Za to, że niespodziewanie pierwsze sesje świąteczne zaczęły się rozchodzić, zanim wzięłam się w ogóle za reklamę 🫶🏻 Za doświadczenie, które dzięki Wam buduję i powoli kształtującą się drogę, którą chcę podążać 🤍✨
To prawdopodobnie ostatni post w tym roku, więc oprócz podziękowań, życzę wszystkim wesołych świąt - takich z rodziną, pełnych miłości i spokoju oraz wszystkiego najlepszego na nowy rok! 🎄💖
Bez odbioru i do zobaczenia! 📸✨
PS: dziękuję .blue, mojej dawnej „współspaczece” ze studiów, za to, że też mam świąteczną fotkę! 😘