Fotografie Paulina Młyńska

Fotografie Paulina Młyńska 📸 fotografie kobiet | dzieci | wizerunkowe
✨ kadry w wyjątkowym klimacie
🌼 zaufało mi wiele kobiet i dzieci
📍Reda, Rumia, Trojmiasto

Tym razem trochę (a nawet całkiem ) z innej beczki:)Ale słuchajcie, tak mi się podoba ten pomysł, na pokazanie tego co w...
11/06/2026

Tym razem trochę (a nawet całkiem ) z innej beczki:)

Ale słuchajcie, tak mi się podoba ten pomysł,
na pokazanie tego co widzę kontra to, co biorę,
że też chcę tu to mieć 🙂

I chociaż nie jestem specjalistką w fotografii architektury, czy przyrody,
to uważam, że taka fotografia, tez jest fajna i bardzo ją lubię 🙂

Paulina

whatItake whatIsee street photo ryga Wyświetl mniej

03/06/2026

Pamiętacie, jak pokazywałam Wam moje przygotowania do sesji klasowej?

To moja pierwsza taka sesja szkolna :)

To piekna pamiątka i prezent na zakończenie roku szkolnego, zarówno dla dzieci jak i wychowawcy.

Żeby urozmaicić zdjęcia, przygotowałam na tą sesję kolorowe DIY tabliczki z napisami (kupienie nowych pochłonęłoby nie mały budżet:) a i przy okazji karton od pizzy się nie zmarnował 😂

Więc, kupiłam trochę sklejki, narysowałam kształty, oddałam do wycięcia, a potem pomalowałam dwustronnie i powycinałam napisy (tak karton od pizzy 😅).

Przed sesją, z koleżanką, która mi pomagała, zwiozłyśmy na szkole boisko, to co było w domu w kolorach, które wybrałam na sesję, plus (jak zawsze) to co ,,może sie przyda" (jak np wielkie misie koty).

Pogoda dopisała (słońce znacznie bardziej, niż było to konieczne), każdy dostał swój indywidualny portret, plus zdjęcie grupowe oraz przyjacielskie:)

Tak powstała piekna pamiątka na zakończenie roku szkolnego.
A jeszcze przy okazji zdjecia trafią do pamiątkowego albumu klasowego 1-3, ale ciii bo to niespodzianka dla dzieci ;)

ps. a Ty masz swoje zdjęcia klasowe z czasów szkolnych ? Daj znać w komentarzu :)

Paulina

sesja szkolna ・ sesja klasowa ・ trojmiasto ・fotografia szkolna

♥️ Kochane MAMUSIE ♥️Czego Wam życzyć? Może tego, żeby: - dzieci za szybko nie rosły, - pranie robiło się samo, - bałaga...
26/05/2026

♥️ Kochane MAMUSIE ♥️

Czego Wam życzyć? Może tego, żeby:
- dzieci za szybko nie rosły,
- pranie robiło się samo,
- bałagan znikał na klaśnięcie dłoni,
- a odrabianie lekcji polegało wyłącznie na wspólnej zabawie:)

Życzę Wam (i sobie) więcej wspólnych chwil, bo czas naprawdę mija szybko.
I chociaż, na codzień, nie jedno nas wkurza i wyprowadza z równowagi, to znajdźmy też czas ,,dla siebie". Na spokojną kawę, na doby początek dnia, na cokolwiek co pomoże nam złapać balans między, tymi wszystkimi sprawami i problemami, które trzeba jakoś ogarnąć. Bo kto jak nie my M-A-M-Y 🥰

Ps. zdjęcia, które tu widzisz, zrobiłam już jakiś czas temu, podczas warsztatów fotograficznych u , w magicznym miejscu .
I chociaż dzisiaj, pewnie zrobiłabym te zdjęcia zupełnie inaczej niż wtedy, kiedy dostawałam palpitacji na samą myśl o photo shopie czy Lightroomie 🤭 to najważniejsze, że te zdjęcia są!
Zatrzymały na zawsze chwile, które minęły bezpowrotnie, a jednak można do nich wracać i ciepło wspominać. Oby każda MAMA i DZIECKO, małe czy duże miało takie pamiątki.

Zadbaj o taką pamiątkę również ze swoimi dziećmi i ze swoją mamą.
Napisz DM i umów się na swoją mamową sesję :)
Paulina

Wiem, jak to jest zaczynać bez pewności... Większość moich klientek to kobiety, które nigdy wcześniej nie stały przed pr...
18/05/2026

Wiem, jak to jest zaczynać bez pewności...

Większość moich klientek to kobiety, które nigdy wcześniej nie stały przed profesjonalnym aparatem.

Boisz się, że będziesz wyglądać sztywno? Spokojnie, nie musisz być modelką, aby wyglądać pięknie.

Podczas sesji, prowadzę Cię za rękę. Mówię, gdzie położyć dłonie, jak odetchnąć, by ciało puściło napięcie. To nie jest „pstrykanie zdjęć”.

To bezpieczna przestrzeń, w której możesz na nowo odkryć siebie.

Nie odkładaj siebie na potem, bo kiedyś będziesz tego żałować ;)

Paulina

modelka:
makijaż:
studio: .atelier

Przestań czekać na ‘idealne’ ciało, by uwiecznić swoją historię📸Często słyszę: „Zapiszę się na sesję, jak schudnę 5 kilo...
15/05/2026

Przestań czekać na ‘idealne’ ciało, by uwiecznić swoją historię📸

Często słyszę: „Zapiszę się na sesję, jak schudnę 5 kilogramów / jak będę miała lepszą cerę / jak poczuję się lepiej”.

A co, jeśli powiem Ci, że te 5 kilogramów to tylko bariera, którą buduje Twój strach przed byciem zauważoną?

Twoja kobiecość nie zależy od cyfry na wadze.

Sesja ze mną to proces, w którym nauczę Cię widzieć swoje piękno tu i teraz.

Używam światła, pozy i atmosfery, by podkreślić to, co w Tobie najszlachetniejsze.

Nie czekaj, aż będzie idealnie. Zrób to teraz.

Napisz do mnie wiadomość prywatną i zacznijmy planować Twój dzień;)
Paulina

Piękna modelka:
piękny makijaż:
miejsce pełne m możliwości: .atelier

To moje marchewki! Może Ci dam, ale tylko taką małą ociupinkę 😂Za co uwielbiam sesje fotograficzne z dziećmi? Za ich dzi...
17/04/2026

To moje marchewki! Może Ci dam, ale tylko taką małą ociupinkę 😂

Za co uwielbiam sesje fotograficzne z dziećmi?
Za ich dziecięcą naturalność!
Za niewymuszoną radość:)
Dzieci nic nie muszą, one wszystko mogą:)

Na sesji u mnie dzieci (zwłaszcza te mniejsze) NIE POZUJĄ!
One dostają ode mnie tylko drobne WSKAZÓWKI: ,zobacz przywiozłam z ogrodu trochę marchewek, potrzymasz mi je?", ,,dasz mi gryza?", ,,a ta ławeczka, myślisz, że jest wygodna? sprawdzimy to?", ,,a co tam jest w tym niebieskim dzbanku?".

Rozmawiamy, bawimy się, w ten sposób buduje się naturalna i luźna atmosfera.
Zdjęcia powstają jakby ,,przy okazji", dlatego są nieprzekombinowane, naturalne.
Powstają spójne kadry, opowiadające historię, kiedy pewnego pięknego dnia ...
W ten sposób, zyskujecie piękną pamiątką z dzieciństwa Waszych pociech.

W tej historii zapisanej na zdjęciach, jest nie tylko wiele naturalności, ale i wspomnień.
Niebieski dzbanuszek, czy zielony garnek to wspomnienie ukochanej cioci, która nosiła to samo imię i do której wcześniej należały te przedmioty.
Ta sukienka też nie jest nowa, nosiła ją kiedyś ciocia, która też była taką mała dziewczynką. Ten domek i ławkę zbudował dziadek, własnymi rękami od zera, a te cudowne marchewki wyhodowała w swoim ogródku babcia.
Przede wszystkim, zdjęcia te powstały w naturalnym otoczeniu dziecka, gdzie jest u siebie i czuje się najswobodniej.

Właśnie dlatego, moje zdjęcia są takie wyjątkowe, bo to wszystko niby przypadkowe, ale jednak przemyślane i przygotowane wcześniej ze starannością sprawia, że mają w sobie taką moc.

To są Wasze wspomnienia. Chwile miną bezpowrotnie.

A jeśli chcesz zatrzymać choćby ich namiastkę, to napisz do mnie i umów się na sesję.

Paulina

sesja fotograficzna dzieci, sesja naturalna, sesja wiejska, sesja Kaszuby

Jak tam Wasze przygotowania do świąt? Wszystko posprzątane, umyte i ugotowane?Jeśli nie (to tak jak u mnie :) jeszcze pr...
04/04/2026

Jak tam Wasze przygotowania do świąt?

Wszystko posprzątane, umyte i ugotowane?

Jeśli nie (to tak jak u mnie :) jeszcze przecież dużo czasu.

Chyba zdążymy z tą Święconką do kościoła 🤭

Pamiętajcie, że jak nie umyjecie okien i nie zrobicie jeszcze tysiąca innych rzeczy - święta bez tego też się odbędą :)

idę malować pisanki ☺️🥚🐣

Nie zapomniałam o wczorajszym święcie, ależ skąd kobietki moje 🌷Postanowiłam w to święto i ja zrobić coś dla siebie i od...
09/03/2026

Nie zapomniałam o wczorajszym święcie, ależ skąd kobietki moje 🌷

Postanowiłam w to święto i ja zrobić coś dla siebie i odpocząć od telefonu i komputera 😅

Dzień wcześniej spędziłam na planie zdjęciowym z cudownymi i przepięknymi kobietami. ( mam nadzieję, że będę mogła się z nieco podzielić efektami, bo to, co tam się działo, jakie zdjęcia zrobiłyśmy to totalny K-O-S-M-O-S! Ale zawsze szanuję decyzje, co do publikacji więc nic nie obiecuję).

W każdym bądź razie, życzę Ci kobieto, która to czytasz, wielu cudownych chwil w życiu. Miłości, też tej do samej siebie. Aby miała takie zaje... fajne zdjęcia jak ma Mela (na zdjęciu:).

Żeby codzienność Cię za bardzo nie wkur...zała, kiedy znowu trzeba na raz ogarnąć tysiąc spraw, po raz raz setny zrobić pranie, posprzątać kuchnię, czy przypomnieć milionowy raz, że ktoś ma coś ułożyć. I kiedy masz wrażenie, że wszystko na Twojej głowie (tak, jest nas więcej) 😂

I choć życie na codzień nie jest usłane różami, a alkohol nie zawsze ma %, to pamiętaj: co nas nie zabije to nas wzmocni 😉 minie PMS, minie i wkur... wkurzenie oczywiście 🙄

Najlepszego, Paula 😘

🕊️ Kiedy po zimie stulecia, słyszysz za oknem śpiewające ptaki, to oznacza, że wiosna coraz bliżej. 🌷❄️Ale pozwól, że je...
04/03/2026

🕊️ Kiedy po zimie stulecia, słyszysz za oknem śpiewające ptaki,
to oznacza, że wiosna coraz bliżej. 🌷

❄️Ale pozwól, że jeszcze zostawię tutaj zdjęcia z magicznego zimowego lasu.

I chociaż, zdecydowanie jestem TEAM LATO, to warto było trochę pomarznąć dla tych zdjęć 📷

ps. Czy można powiedzieć, że umiem w morsowanie? 😅

Paulina

zimowa sesja fotograficzna sesja z balonami

03/03/2026

❄️Winter Wonderland ❄️

Kiedy za oknem pada śnieg,
a ja podczas śniadania wpadam na pomysł na fajne zdjęcie,
to nawet brak modelki mnie nie powstrzyma 😆

I całe szczęście!
Bo zdaje się, że załapałam się na ostatni piękny śnieg, popdczas tej zimy stulecia 😁

Także jeśli i Ty, masz pomysł na ciekawą sesję i chciałabyś go zrealizować,
to ja bardzo chętnie polecam się do usług 😉
Paulina

zimowa sesja fotograficzna w lesie sesja z czerwonymi balonami fotografiepaulinamlynska

Adres

Reda

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Fotografie Paulina Młyńska umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria