Ewelina Kłos Fotografia Szkolna i Przedszkolna

Ewelina Kłos Fotografia Szkolna i Przedszkolna Fotografia w przedszkolach i szkołach, fotografia rodzinna, sesje pokoleniowe

23/05/2026

...bo praca fotografa, to tylko w małej części robienie zdjęć xD

W ostatnim czasie w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbył się XV Przegląd Scenicznej Twórczości Dziecięcej „Przedszkolne...
21/05/2026

W ostatnim czasie w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbył się XV Przegląd Scenicznej Twórczości Dziecięcej „Przedszkolne Prezentacje Artystyczne”.
W pierwszym dniu dzieci z przemyskich przedszkoli wzięły udział w eliminacjach konkursowych.

Spośród wszystkich uczestników jury wyłoniło zwycięzców, którzy wystąpili następnego dnia podczas Koncertu Galowego.

Link do pełnej fotorelacji w komentarzu ⬇ , jeśli potrzebujesz zdjęcie w większej rozdzielczości, napisz do mnie 😊

Zapraszam do oglądania i udostępniania ❤

Ps. Jeśli widzisz ten post zostaw ślad po sobie 😊❤

18/05/2026
17/05/2026

XV Przegląd Scenicznej Twórczości Dziecięcej "Przedszkolne Prezentacje Artystyczne" w wykonaniu dzieci z przemyskich przedszkoli - w skrócie.

Niebawem pełna fotorelacja - obserwujcie 📷❤

11/05/2026

Kilka ważnych słów... do uczniów.... i do rodziców ❤

08/04/2026

Czy zdjęcia w przedszkolu muszą być nudne ?

Chyba zrezygnuję z fotografowania dzieci... 🐻🐱🐶🐷🐮🐰..niż demograficzny daje się coraz mocniej we znaki, w związku z czym ...
01/04/2026

Chyba zrezygnuję z fotografowania dzieci...
🐻🐱🐶🐷🐮🐰..niż demograficzny daje się coraz mocniej we znaki, w związku z czym czas szukać innego zajęcia.
📷
Nie chcę jednak całkowicie porzucić fotografii, dlatego wychodzę do Was z nową propozycją. Sporo z Was ma już swoje Psiecko czy Kociecko, a może i jeszcze jakieś inne ukochane stworzenie, dlatego już teraz zapraszam do rezerwacji terminów na wyjątkowe sesje, pełne ciepła i miłości.
❤❤❤
Oferuję w tym zakresie sesje ciążowe - noworodkowe - jak również - czułe kadry z pierwszych chwil razem. Nie czekaj, zarezerwuj swój termin już dziś! 📷❤

27/03/2026

Zdjęcia z przedszkola naprawdę mogą tak wyglądać. U mnie tylko najwyższa jakość bez kompromisów :)

Marzec miał być cichy i spokojny… no miał 🤣Przedwiośnie to taki piękny czas — wszystko budzi się do życia, słońce coraz ...
25/03/2026

Marzec miał być cichy i spokojny… no miał 🤣

Przedwiośnie to taki piękny czas — wszystko budzi się do życia, słońce coraz śmielej zagląda przez okna, człowiek już prawie czuje tę wiosnę… a potem BAM — życie mówi: „sprawdzam” 🌪️
🧐

Bo wiecie, przyroda bywa nieprzewidywalna… ale najwyraźniej mój komputer postanowił jej dorównać i stwierdził, że to idealny moment na dramatyczne zakończenie naszej współpracy 💻💔
Tak po prostu. Bez uprzedzenia. Bez sentymentów. 😭😭😭

Nie będę opisywać, co dokładnie pomyślałam w tamtej chwili — powiedzmy tylko, że algorytmy mogłyby tego nie udźwignąć 🙃🙈

Efekt? Trochę chaosu, trochę paniki, kilka (czytaj: kilkanaście) nieprzespanych nocy, ponowne ustawianie wszystkiego od zera i maraton obróbkowy na poziomie olimpijskim 🏃‍♀️ Całe szczęście, że człowiek ma jakiś instynkt samozachowawczy i mój mózg nakazał mi robić kopie zapasowe 😎 "Rób" - mówi - "...bo nie znasz dnia, ani godziny". Tak więc jak na profesjonalnego fotografa przystało Wasze zdjęcia były bezpieczne, tylko to całe zamieszanie... Ech...
🥹
ALE! Udało się 💪
Wszyscy otrzymali już swoje galerie (tak, żyję! 😅😅), a część zamówień jest już w drodze do mnie. Niedługo więc będziecie mogli tulić swoje zdjęcia i wspomnienia w dłoniach 📷💛

Żeby jednak nie było tak kolorowo, to mam jakiś problem z wiadomościami tutaj, po zalogowaniu się jeszcze raz na nowym urządzeniu, straciłam historię wiadomości (miałam wpisać jakiś kod, żeby przywrócić, ale oczywiście go nie zapisałam jak gdzieś kiedyś się pojawił). Tak więc jeśli ktoś w marcu do mnie pisał, a nie otrzymał odpowiedzi, to bardzo przepraszam i proszę o kontakt najlepiej mailowy lub sms.
📷❤📲💻

Morał tej historii?
Nigdy nie ufajcie technologii i róbcie kopie zapasowe 😎 i hasła też zapisujcie, bo mogą się przydać 🙈
🤣

ps. Jeśli udało Wam się dotrzeć aż tutaj dajcie serducho dla otuchy, mam nadzieję, że kwiecień będzie łaskawszy 😊
A na zdjęciu... cudna modelka ❤ Czy fotografia w przedszkolu może tak wyglądać? Oczywiście, że tak 😍

Adres

Przemysl
37-700

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 14:00
Wtorek 09:00 - 14:00
Środa 09:00 - 14:00
Czwartek 09:00 - 14:00
Piątek 09:00 - 14:00

Telefon

+48792856908

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Ewelina Kłos Fotografia Szkolna i Przedszkolna umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Ewelina Kłos Fotografia Szkolna i Przedszkolna:

Udostępnij

Kategoria