05/08/2024
📸Kinia
A dzisiaj możecie zobaczyć inną odsłonę Kini, tę delikatną stronę kobiecości.
Kobietki często przed sesją mówią mi, że praca z nimi będzie trudna, bo nie potrafią pozować, bo chcą ale czują jakąś blokadę, bo boją się że nie będą potrafiły się rozluźnić i tak dalej i tak dalej…a ja już wtedy wiem, że ta sesja będzie piękna - nie tylko dzięki tym efektom na zdjęciach, ale piękna tak hmm… emocjonalnie.
Totalnie zachwycam się tym jak słyszę, że podczas sesji dziewczyny przechodzą taką przemianę w którą nie wierzyły i nie sądziły, że są zdolne by czuć się dobrze ze sobą przed kimś obcym kto robi im zdjęcia. Dodatkowo są one często w stylizacjach, które nie są dla nich codziennością.
Ja osobiście chciałabym, aby każdy człowiek na świecie akceptował siebie w pełni, dbał, kochał, troszczył i doceniał siebie. Ale no niestety jednak nie jest to prosta sprawa. I ja - osoba która ma duży problem z tym poczuciem i wie co to znaczy walka o samoakceptację, oraz jaka jest ciężka bo walczę o to od wielu lat. I przez te moje doświadczenia bardzo wzrusza mnie fakt, że w jakiś nawet najmniejszy sposób mogę przyczynić się do tego, by ktoś spojrzał na siebie takim przychylnym okiem i pomyślał o sobie z miłością. To jest naprawdę, najzwyczajniej piękne ❤️
Buziaki !💋