14/02/2026
W Walentynki przychodzę do Was z czymś absolutnie szalonym!
Ale czy miłość w ogóle bywa rozsądna?
Jest impulsem, drżeniem, spojrzeniem, które mówi więcej niż słowa.
Jest decyzją, żeby iść razem, nawet gdy jest chłodno, nawet gdy trzeba się do siebie jeszcze bardziej zbliżyć.
Dlatego chcę Wam podarować coś od serca. Darmową sesję narzeczeńską, tak po prostu, na przełamanie lodów i na zatrzymanie tych chwil, które są tu i teraz. Sesję, którą możecie zrealizować TYLKO w lutym, wśród lasów nad Jeziorkiem Pasłęckim.
Cisza, natura, Wy dwoje i emocje, które same poprowadzą tę historię.
Jeśli czyta to choć jedna para przyszłych Państwa Młodych, to może to znak?
Odezwijcie się do mnie w wiadomości prywatnej.
Umówcie się na darmową sesję ze swoją drugą połówką.
To mój mały, walentynkowy prezent dla Was, z miłości do miłości. 🤍