Julita Śnietka •Fotografia

Julita Śnietka •Fotografia Szukasz fotografa, który stworzy dla ciebie wyjątkową pamiątkę? Stań przed moim obiektywem i zachowaj wspomnienia na zawsze! Cześć!
(1)

Oferta dostępna na : julitasnietka-fotografia.mafelo.net Jestem Julita, mam 21 lat, a fotografią interesuję się od bardzo dawna. Na początku były to zwykłe autoportrety robione telefonem, ale to jakieś 4 lata temu zdecydowałam się na aparat! W czerwcu 2024 roku ukończyłam studium fotograficzne w Akademii Fotografii w Warszawie. Chcę, aby fotografia stała się moją pracą, ale nadal potrafiła dawać mi szczęście. Zatrzymywanie wspomnień w czasie, to coś co chciałabym robić już zawsze!

część trzecia - reportaż urodzinowy - "ścianka"Tu już na spokojnie, bez przypadków.Ścianka - Poza - Pstryk - Dalej 📸
10/02/2026

część trzecia - reportaż urodzinowy - "ścianka"

Tu już na spokojnie, bez przypadków.
Ścianka - Poza - Pstryk - Dalej 📸

część 2 - reportaż urodzinowy - tort i poczęstunek Jeden z najbardziej chaotycznych momentów każdej imprezy.Wszystko dzi...
09/02/2026

część 2 - reportaż urodzinowy - tort i poczęstunek

Jeden z najbardziej chaotycznych momentów każdej imprezy.
Wszystko dzieje się jednocześnie.
A ja czekam na tę jedną chwilę - sekundę, może dwie, w których wszystko złoży się w całość i...Pstryk. 📸

Zdjęcia są z ostatniego reportażu na urodzinach Eweliny

część 1 - reportaż urodzinowy - parkiet To jeden z tych momentów, które lubię najbardziej.Parkiet żyje, nikt niczego nie...
08/02/2026

część 1 - reportaż urodzinowy - parkiet

To jeden z tych momentów, które lubię najbardziej.
Parkiet żyje, nikt niczego nie udaje, wszyscy są tu i teraz.
A ja mogę spokojnie łapać te ulotne chwile i zostawić je z Wami na dłużej.

Zdjęcia są z ostatniego reportażu na urodzinach Eweliny

  część druga Klasyczne, jesienne portrety z ostatniej sesji konkursowej
03/12/2025

część druga Klasyczne, jesienne portrety z ostatniej sesji konkursowej

  część pierwsza - "kadry z filmu"Podczas robienia tej sesji w głowie miałam tylko jedną myśl- "przecież to ujęcia jak z...
29/11/2025

część pierwsza - "kadry z filmu"

Podczas robienia tej sesji w głowie miałam tylko jedną myśl- "przecież to ujęcia jak z filmu". Przy postprodukcji też starałam się trzymać właśnie tego klimatu.

Jest to jesienna sesja konkursowa, a w dodatku udało mi się złapać pierwszą parę na zdjęcia. 🙈 Jestem dumna i mam nadzieję, że wam też się chociaż trochę podoba!

  część trzecia - "(nie)zwykły reportaż""Normalne", "proste"... Tak właśnie nazywam zdjęcia, przy których nie kombinuję ...
30/10/2025

część trzecia - "(nie)zwykły reportaż"

"Normalne", "proste"... Tak właśnie nazywam zdjęcia, przy których nie kombinuję aż tak bardzo. Nie mylić ze zdjęciami z przypadku! Nigdy nie robię zdjęć na ślepo, zawsze szukam odpowiedniego miejsca, czekam na najlepsze światło...a czasem prawie że kładę się na podłodze, jeśli trzeba.
Więc może to są zdjęcia zupełnie zwykłe w swojej niezwykłości?

AgencjaBrussa

  część druga - "detale"Podczas takich show rzadko zwraca się uwagę na szczegóły, bo przecież tyle dzieje się na głównej...
29/10/2025

część druga - "detale"

Podczas takich show rzadko zwraca się uwagę na szczegóły, bo przecież tyle dzieje się na głównej scenie - wokaliści ubrani w przepiękne stroje, niezwykli tancerze, światła.
A przed sobą mamy jeszcze całą orkiestrę z instrumentami. Mojej uwadze nie umknęła też osoba, która czuwała nad dźwiękami docierającymi do naszych uszu, ukryta gdzieś z boku, a jednak niezwykle ważna.

Uwielbiam szukać takich detali i kombinować z kadrami!

AgencjaBrussa

  część pierwsza - "podwójna ekspozycja"Podwójna ekspozycja to dokładnie to co widzicie, czyli połączenie dwóch zdjęć w ...
28/10/2025

część pierwsza - "podwójna ekspozycja"

Podwójna ekspozycja to dokładnie to co widzicie, czyli połączenie dwóch zdjęć w jedno. Oczywiście można to zrobić w Photoshopie, ale co to za zabawa? Co prawda, daje to dużo większą kontrolę nad tym co chcemy stworzyć i wybrać zdjęcia z dwóch różnych dni czy godzin, ale to już nie to samo. Ja wolę działać od razu - jedno ujęcie, zaraz potem drugie, a aparat sam łączy je w bardziej lub mniej spójną całość.

Dodaje to takiej magii i naturalności, bo nie zawsze wychodzi tak idealnie.

A zdjęcia są oczywiście z cudownego show AgencjaBrussa , na którym miałam przyjemność robić foty już drugi raz 🤩

Chrzest Nikodema - część druga B&W.Uwielbiam zdjęcia w czerni i bieli...Pokazują one znacznie więcej niż te w kolorze i ...
26/10/2025

Chrzest Nikodema - część druga B&W.

Uwielbiam zdjęcia w czerni i bieli...Pokazują one znacznie więcej niż te w kolorze i nie są wcale takie oczywiste. W przypadku, gdy nie są to zdjęcia artystyczne, a właśnie reportaż, czerń i biel dodaje elegancji i spokoju. Dodatkowo te oczy...mam wrażenie, że mówią jeszcze więcej.

25/10/2025

Czas na wyniki jesiennego losowania!!! 🍁

Dziękuję każdemu za wzięcie udziału - stety niestety, tylko jedna osoba mogła wygrać. Ale nic straconego! W przyszłości na pewno będą kolejne takie losowania, więc - Widzimy się 🙂‍↕️

Magiczne koło losujące zdecydowało - wygrywa Julia Malinowska 🍁 Czekam na wiadomość od Ciebie - ustalimy szczegóły i będziemy działać

Adres

Ostrołeka

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Julita Śnietka •Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria