23/03/2026
Czasem słyszę po sesji takie słowa…
„Pani Beata ma dużo spokoju w sobie oraz fantastyczne podejście do dzieci…
sesja przebiegła bardzo sprawnie, a efekt pozytywnie nas zaskoczył.”
Czytam je zawsze po cichu, z wdzięcznością 🤍
Bo za każdym takim spotkaniem stoi Wasze zaufanie…
i maleńki człowiek, o którego dbam najczulej, jak potrafię.
Dziękuję, że mogę towarzyszyć Wam w tych pierwszych dniach ✨