Justyna Kaczmarz Fotografia

Justyna Kaczmarz Fotografia *Fotograf rodzinny, dziecięcy, kobiecy, ślubny
*Wrocław&Oborniki Śląskie

tel/ WhatsApp 725032297
(1)

hej!tacy fajni ! a ja Wam tej sesji nie pokazałam:)lato to idealny czas na wspólny spacer:)
13/06/2026

hej!
tacy fajni ! a ja Wam tej sesji nie pokazałam:)

lato to idealny czas na wspólny spacer:)

🚨 Myśleliśmy, że to już koniec sesji zdjęciowych…🖼️ Ściany pełne.📸 Albumy pełne.😎 Rozsądek mówi: „Wystarczy”.Ale wtedy p...
11/06/2026

🚨 Myśleliśmy, że to już koniec sesji zdjęciowych…

🖼️ Ściany pełne.
📸 Albumy pełne.
😎 Rozsądek mówi: „Wystarczy”.

Ale wtedy pojawiają się MAKI… 🌾❤️

I nagle znów potrzebujemy więcej miejsca na zdjęcia! 🤣

hej!czy wiesz, ze u mnie w studiu nie musisz się martwić o garderobę dla Waszych pociech☺?. Kto był, ten wie, że ubrań n...
09/06/2026

hej!
czy wiesz, ze u mnie w studiu nie musisz się martwić o garderobę dla Waszych pociech☺?.

Kto był, ten wie, że ubrań nigdy u mnie nie brakuje — zarówno dla starszych dzieci, jak i dla mam. 😊
Coraz częściej myślę też o wprowadzeniu uniwersalnych koszul dla tatusiów. Tylko gdzie ja to wszystko pomieszczę? 😅

Jeśli jesteś w ciąży, pamiętaj, aby umówić sesję noworodkową jeszcze przed porodem. To właśnie wtedy mogę zarezerwować dla Was miejsce w kalendarzu i spokojnie czekać na wiadomość, że Wasz mały cud jest już na świecie. ✨

Dobry wieczór! 😊Wracam do regularnych publikacji. 🙂Ostatni miesiąc był bardzo intensywny — za co ogromnie dziękuję! ❤️Se...
08/06/2026

Dobry wieczór! 😊
Wracam do regularnych publikacji. 🙂
Ostatni miesiąc był bardzo intensywny — za co ogromnie dziękuję! ❤️
Sesje placówkowe przeplatały się z sesjami komunijnymi, ale powoli wychodzimy na prostą z obróbką zdjęć. 📸
W wakacje będę dostępna w nieco mniejszym stopniu, więc jeśli ktoś marzy o plenerowej sesji, serdecznie zapraszam do kontaktu. Terminy będą zdecydowanie bardziej ograniczone niż w ubiegłym roku.

Już teraz mogę też zdradzić, że we wrześniu szklarnia zyska jesienną aranżację. 🍂
A od października ruszamy z sesjami świątecznymi! 🎄✨ Mogę Wam już zdradzić, że wszystkie scenki są zaplanowane i zamówione. Teraz pozostaje mi tylko czekać na kurierów. 📦😊

a na zdjęciach moja mała modeleczka Zosia :)

Zdjęcia w białym tygodniu ❤️ to dobry pomysł ❤️ Lenka ❤️
13/05/2026

Zdjęcia w białym tygodniu ❤️ to dobry pomysł ❤️ Lenka ❤️

Dzień dobry :)Weekend był bardzo pracowity, ale też pełen wzruszeń :)Spotkania z Waszymi pociechami to dla mnie zawsze o...
11/05/2026

Dzień dobry :)
Weekend był bardzo pracowity, ale też pełen wzruszeń :)
Spotkania z Waszymi pociechami to dla mnie zawsze ogromna radość i bardzo miłe chwile :)
Dziękuję Wam za zaufanie — cieszę się, że mogę towarzyszyć Wam w tak ważnych momentach ❤️
Wczoraj pojawiły się nawet nowe rezerwacje na rok 2027 — jesteście niesamowici :)
Pierwszy reportaż Olusi jest już gotowy :)
Nawet przy pochmurnej pogodzie można stworzyć piękne, pełne emocji zdjęcia

Dzień dobry:) dużo pracy, wiec u mnie cisza:) żebyście o mnie nie zapomnieli zostawiam Was z taka piękna gwiazdeczką:) z...
06/05/2026

Dzień dobry:) dużo pracy, wiec u mnie cisza:)
żebyście o mnie nie zapomnieli zostawiam Was z taka piękna gwiazdeczką:)
zapisy na czerwiec trwają :)

Hej 😊Ostatnio większość mojego czasu zajmują zdjęcia w przedszkolach i szkołach, ale między tym wszystkim mam też okazję...
29/04/2026

Hej 😊
Ostatnio większość mojego czasu zajmują zdjęcia w przedszkolach i szkołach, ale między tym wszystkim mam też okazję tworzyć takie wyjątkowe, pełne emocji kadry 🥹
Sesja Agatki i jej rodzinki to właśnie jedna z tych, które wzruszają i wywołują szczery uśmiech 💛
Pięknie, naturalnie i prawdziwie…
Dziękuję

Sesje urodzinowe to chyba moje ulubione:) chociaż mam najwiecej biegania za Waszymi pociechami :) to bardzo je Lubie na ...
28/04/2026

Sesje urodzinowe to chyba moje ulubione:)
chociaż mam najwiecej biegania za Waszymi pociechami :) to bardzo je Lubie

na zdjęciach Jasio :)

Dzień dobry:)mało mnie tutaj:( ale jest bardzo intensywnie! cały czas odwiedzam szkoły i przedszkola:) robimy zdjęcia na...
27/04/2026

Dzień dobry:)
mało mnie tutaj:( ale jest bardzo intensywnie!
cały czas odwiedzam szkoły i przedszkola:)
robimy zdjęcia na zakończenie roku :)
maj to juz mogole będzie kosmos :D będą jeszcze komunie!
ale w czerwcu zwalniamy i zaczynamy odpoczywać:)

zostawiam Was z piękna sesja ciążową :)
Sesja była robiona rok temu:)
Łucja była u mnie na sesji rockowej w sobotę! a ja jeszcze nie pokazałam sesji jak była w brzuszku:D

Dajcie koniecznie znać jak Wam się podoba! bo chyba jestem juz mało widoczna !
ściskam

Adres

Oborniki
Oborniki
55-120

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Justyna Kaczmarz Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Justyna Kaczmarz Fotografia:

Udostępnij

Kategoria