29/03/2026
✨ Witam Was w pierwszy dzień zmiany czasu, jak Wam się spało? 🫣
Dzisiaj wstawiam ostatnie trio - lub duo z mojej ulubionej sesji 😍
Przy tych zdjęciach było najwięcej śmiechu, aż łzy nam leciały i oczywiście było warto 😊
❓ Które zdjęcie jest Waszym ulubionym?
Jeszcze raz Wam dziękuję dziewczyny! ❤️
Modelki: Aleksandra Białkowska i Zośka Białkowska ❤️❤️
✨
Fotografia · fotograf Nowy Tomyśl · modelki · modelka · sesja · wiosna · 2026