01/05/2026
Zaczynamy jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku, kiedy wszystko budzi się do życia 🌱
Ten, w którym świętują wszystkie Mamy 👑
Szykuję kilka niespodzianek z tej okazji, ale o tym później 🤫
Dla mnie dzisiaj dzień bardzo szczególny, bo mijają cztery lata od momentu w którym pojawił się na świecie mój najmłodszy skarb 😊 Nietypowo - bo przyszedł na świat w warunkach domowych🏠
Akcja była w pełni zaplanowana, chociaż niewiele było „wtajemniczonych”.
Niespodzianka i zaskoczenie wszystkich – bezcenne🫢 Spotkałam się później z różnymi opiniami - ryzykowne, nieodpowiedzialne. Być może, ktoś pomyślał sobie o mnie : wariatka 🤨 No cóż... 🤷♀️
Ja czułam, wiedziałam, że wszystko będzie dobrze 😊 Po moich wcześniejszych, nieco traumatycznych, szpitalnych porodach - nie żałuję👌
Dziękuję cudownej osobie, bez której to by się nie udało. Pozdrawiam Monia ❤️
Zdjęcia z mojego prywatnego archiwum powstały dzięki mojej bratniej duszyczce, która towarzyszyła mi dzielnie i wspierała w każdym momencie ❤️
Niesamowita pamiątka i dzielę się dzisiaj, bo temat kobiet w ciąży i noworodków ciągle jest mi bliski…
…a moim marzeniem jest podjąć się reportażu z narodzin nowego człowieka 🥰
Czekam, w nadziei na taką drugą „wariatkę”, która chciałaby mieć podobną pamiątkę w swoim albumie.
I wiem, że kiedyś ją znajdę 😉😝