12/06/2026
Ostatnio wpadły do mnie dwie Żabki
na zdjęcia 🐸🐸
Asia i Tomek to pozytywnie zwariowane małżeństwo ❤️
Ojjjj było wesoło .
Miło wspominam ten dzień ☺️
Jeśli też chciałbyś lub chciałabyś mieć taką pamiątkę i miło spędzić czas to zapraszam do wiadomości prywatnej 🤩