23/07/2017
Renia i ogier arabski Erikson ;)
Jakby ktoś miał ochotę spożytkować jeszcze tę piękną letnią pogodę na fajne zdjęcia, to zapraszam do kontaktu na priv! ;)
Witajcie na mojej stronie poświęconej fotografii. Wstawiam tu wszystko, co udaje mi się złapać
Mosina
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Alicja Wiśniewska Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Alicja Wiśniewska Fotografia: