24/12/2025
Kochani! ❤️
Sesje świąteczne dobiegły końca. Powstało wiele pięknych historii. Pamiątek rodzinnych, które zostaną z Wami na lata.
Z całego serca dziękuję Wam za zaufanie, ciepło i za to, że mogłam być częścią Waszych wspomnień oraz świątecznych chwil. Za piękne przygotowanie, uśmiechy, wzruszenia! 🫶
Jestem ogromnie wzruszona tym, co wydarzyło się w tym roku! ❤️ Zainteresowanie świątecznymi sesjami przerosło moje najśmielsze oczekiwania! Miałam okazję poznać wiele nowych, cudownych osób oraz ponownie spotkać się z rodzinami, które wracają do mnie regularnie. To niesamowicie budujące i bardzo dla mnie ważne. 🫶
Dziękuję za Waszą obecność, zaufanie, punktualność, przygotowanie i sprawny wybór ujęć. Za Wasze reakcje, śmiech, wzruszenia i emocje, którymi się ze mną dzieliliście ❤️
Wasza radość oraz to, że dzielicie się tymi kadrami z innymi, to dla mnie największa nagroda. Wasze wiadomości, w których piszecie, że oglądacie zdjęcia ze wzruszeniem, że nigdy nie mieliście piękniejszych kadrów i że najchętniej wykupilibyście całą galerię — zostaną ze mną na długo! ❤️✨
Robię to z serca — tak, jak czuję i widzę. Kocham ludzi i mam ogromne szczęście trafiać na klientów, którzy tak samo cenią rodzinę, wspólnie spędzony czas, bliskość i radosne wygłupy z dziećmi. Dzięki temu wszystko dzieje się (prawie) samo! ❤️
DZIĘKUJĘ! ❤️
Fot. Augustyniak Fotografia ❤️📸