27/05/2026
Luźna atmosfera od samego początku, świetny vibe i totalnie naturalna współpraca - dogadywałyśmy się jakbyśmy znały się od dawna 💛
Łąka, jezioro, zachód słońca i zdjęcia robione dosłownie do ostatnich promieni… aż noc nas zastała 🌅✨
Takie sesje lubię najbardziej - bez spiny, dużo śmiechu i po prostu fajnie spędzony czas 📸
Najważniejsze jeszcze w tym wszystkim są dwie osóbki
🌸 Fryzura - .agnieszkawydrapaleczny
🌸 Makijaż -
Wszystko pięknie się zgrało 🔥🥹