15/01/2026
Ten czelendż tak mi się spodobał, że z łezką w oku zerknęłam na dysk 🥹
1. Zdjęcia z widokiem na Wawel z Magdą powstały tak naprawdę trochę z przypadku, bo główna część sesji odbyła się w kawiarence obok. Uwielbiam je.
2. Czasy bajkowych sukienek, eksplozja kolorów, czysta radość i zabawa, po prostu giga czadowa zabawa, a kolekcja sukienek w garderobie czeka na swój moment 🤭
3. Jedziemy w nocy z żeby zrobić sesję w Dolinie Chochołowskiej. W ogóle czasy krakowskie to totalna artystyczna zajawka z Gabi, ile ta dziewczyna mnie nauczyła, ojej!
4. Moje pierwsze ‚testowe’ sesje, w studenckim pokoju w obskurnej kamienicy z jedną lampą i tłem ze szmateksu
5. Sesja z siostrą, która podbiła fb w tamtym czasie, robiona w zimny paskudny dzień w ogrodzie za domem. Suknie znalazłam na szmateksie za 3! Zł i bardzo żałuję że później sprzedałam
6. Krzakowa sesja z przyjaciółkami, uważam te zdjęcia za ponadczasowe, chętnie wracam
7. Z Gabi naprawdę realizujemy przeróżne wizje, dziewczyna od zadań specjalnych, nawet mamie ukradła poduszkę z pierzem ❤️
8. Jagoda to moje odkrycie, powstaje jedno z moich najlepszych zdjęć, przypadkiem, bo Jagoda odwróciła się zobaczyć czy robię foty.
Na dole Paulina, na krośnieńskich wałach w koronie której straż zespawał mi dziadek mówiąc „ja nie wiem o co Ci w sumie chodziło”
9. Moja ulubiona sesja z .czekanska i szaleństwo z - to było świetne lato
10. Baletowa sesja z Gosią dżizas ile my wtedy zebrałyśmy jakże ważnych lajków!
11. Kolejna sesja z moimi kleksiarami, na totalnym spontanicznym spacerku. Dolne zdjęcie wygrało w konkursie u i to było dla mnie ogromne wyróżnienie
12. Poznaję ✨ dotychczas podziwiałam ją w Internecie i nigdy nie pomyślałbym , że zrobimy później jeszcze tyle sesji 😍
13. Realizacja pięknego pomysłu Gabi, najspokojniejsza i najkonkretniejsza realizacja tego roku.
I było by tego jeszcze dużo więcej ale wybrałam swoje faworyty - bardzo dziękuję wszystkim za tę piękną podróż, za tych co przed obiektywem jak i za tych co wspierali i kibicowali. Ciekawa jestem ilu z Was śledzi mnie od tamtego czasu 🥹