06/05/2026
Czy wiecie, że są u mnie dostępne bony upominkowe do samodzielnego wydruku lub w wersji cyfrowej? Mało tego - każdy bon jest personalizowany, jedyny taki na świecie i robiony specjalnie z myślą o tej osobie, wedle jej upodobań i preferencji! 🩷
Taki bon to super prezent na urodziny, rocznicę i nie tylko. Można podarować bon nawet dziecku z okazji Pierwszej Komunii Świętej czy innej okazji. 💌
Gwarantuję, że taki bon zrobi furorę!
Jeszcze jedno: do bonu nic nie dopłacasz. Płacisz tylko za cenę sesji, zgodnie z obowiązującym cennikiem. 💞
Wykonuję sesje plenerowe i studyjne we Wrocławiu, Krobi, Lesznie, Rawiczu, Gostyniu i okolicach📍
Grafika przedstawia bon wykonany specjalnie dla Ani, z wizerunkiem jej uroczych psiaków! 🐾💗