13/10/2020
Bardzo lubię takie kadry...
i jak się okazało, VOGUE Italia też. ;-)
Czasem, nawet w najbardziej banalnych, codziennych chwilach, nagle można zobaczyć coś interesującego, a jak ma się jeszcze aparat pod ręką to warto nacisnąć migawkę.
Zdjęcie stare, sprzed 14 lat, zrobione w pustym przedziale podmiejskiego pociągu.
Myślę, że gdyby tam jeszcze siedziała/siedział modelka/model, czy po prostu przypadkowy człowiek też byłoby ciekawie.
Tylko nie wiem, czy takie klimatyczne składy pociągów jeszcze jeżdżą🤔