Agata Szaruga Fotografia

Agata Szaruga Fotografia Fotografia ślubna | Fotografia okolicznościowa | Sesje rodzinne | Portret | Moda

Kochani, już od poniedziałku ruszają zapisy na kolejny rok :) Mam otwarty kalendarz na zdjęcia ślubne, okolicznościowe, ...
22/12/2019

Kochani,
już od poniedziałku ruszają zapisy na kolejny rok :)
Mam otwarty kalendarz na zdjęcia ślubne, okolicznościowe, sesje rodzinne oraz portrety.
Im szybciej tym lepiej - śmiało piszcie do mnie na priv lub na maila.

Serdecznie zapraszam!

Moi Drodzy,Rozwijam się i zmieniam, dlatego pragnę Was poinformować, że od dziś będę działać pod nazwą Agata Szaruga Fot...
19/12/2019

Moi Drodzy,
Rozwijam się i zmieniam, dlatego pragnę Was poinformować, że od dziś będę działać pod nazwą Agata Szaruga Fotografia. Wahałam się długo nad zmianą, ale doszłam do wniosku, że to najlepsze rozwiązanie. Na pewno nazwa jest znaczenie łatwiejsza do zapamiętania i bardziej czytelna.
Serdecznie Was zachęcam do śledzenia mojej pracy.
Oby nowy rok przyniósł jak najwięcej udanych sesji ;)

Ściskam,
Agata

Od tej pory Maj będzie wyjątkowym miesiącem dla tej Młodej Pary ;)Dzisiaj chcę się z Wami podzielić jednym z moich ulubi...
19/05/2019

Od tej pory Maj będzie wyjątkowym miesiącem dla tej Młodej Pary ;)
Dzisiaj chcę się z Wami podzielić jednym z moich ulubionych kadrów tego radosnego dnia. A oto romantyczna Ania :)

07/10/2018

Kochani,

spotkała mnie ogromna przykrość wracając z urlopu. Straciłam nie tylko narzędzie pracy, ale i kawałek duszy.
W nocy 5.10 został mi skradziony sprzęt fotograficzny Canon Eos 6D nr seryjny 243020002474 oraz obiektyw Canon EF 50mm f/1.4 USM nr seryjny 21089444.
Przepadł nie tylko sprzęt, ale cały zapis zdjęciowy z mojego urlopu, nad którym równie mocno ubolewam. Do zdarzenia doszło w pociągu relacji Gdynia - Przemyśl około godziny 4:00 nad ranem, prawdopodobnie w okolicy Dębicy. Zostaliśmy z mężem wplątani w zorganizowaną akcję. Ciężko jest tu ostrzec innych przed takim zdarzeniem, ponieważ udzielaliśmy pomocy drugiemu człowiekowi, który na nasze nieszczęście okazał się pionkiem całego zajścia. Zostało wykorzystane nasze zmęczenie, rozkojarzenie. Złodzieje wiedzieli doskonale z czym podróżujemy. Chyba nie zawsze warto jest ufać drugiemu człowiekowi - na pewno warto zawsze zachować podwójną czujność. Przekonaliśmy się o tym najbardziej.

Jeszcze trudno jest mi się z tym pogodzić, ale trzeba iść dalej. Dwa kroki w tył, dlatego teraz trzeba zrobić trzy do przodu. Nie poddaje się. Nie można sobie pozwolić żeby coś takiego nas złamało, ponieważ moja pasja i miłość do fotografii jest znacznie większa.

Na chwilę obecną musiałam odwołać szereg sesji, które miałam zaplanowane w najbliższym czasie. Obecnie jestem w trakcie zakupu nowego sprzętu. Wyjdę z tego na pewno dwa razy silniejsza. Już niedługo ponownie spotkamy się na sesjach.

Chcę również podziękować za zaangażowanie i wsparcie wielu osób ze środowiska fotograficznego i nie tylko. Przyjaciołom, rodzinie i znajomym. Z Wami jest mi znacznie lżej.

Ściskam Was bardzo mocno,

Agata

18 sierpień był wyjątkowym dniem dla Lidki i Łukasza. Uchylę trochę rąbka tajemnicy i podzielę się z Wami ich pierwszymi...
03/09/2018

18 sierpień był wyjątkowym dniem dla Lidki i Łukasza. Uchylę trochę rąbka tajemnicy i podzielę się z Wami ich pierwszymi momentami. Taka mała zapowiedź ;)

A na dziś kilka radosnych ujęć z pleneru Malwiny i Michała. Mnie zarazili swoimi uśmiechami, więc liczę, że i Wam się ud...
02/09/2018

A na dziś kilka radosnych ujęć z pleneru Malwiny i Michała. Mnie zarazili swoimi uśmiechami, więc liczę, że i Wam się udzieli 😊

Dobrej niedzieli ! 💕

07/09/2016
23/08/2016
Zjawiskowa Madzia
01/06/2016

Zjawiskowa Madzia

18/05/2016

Adres

Kraków

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Agata Szaruga Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij