Pełka w Koronce

Pełka w Koronce Dzień Dobry, o to moja nowa strona. Utworzyłam ją ze względu na to,że nie mogłam zmienić nazwy na starej.

Nie ma rzeczy nie możliwych, ogranicza nas wyobraźnia. :D

Plecak na strzały  i jak widać na łuk (choć nie było to w planach 😁)Ma specjalną fiszbinę by lotki się nie zniszczyły.
09/12/2020

Plecak na strzały i jak widać na łuk (choć nie było to w planach 😁)
Ma specjalną fiszbinę by lotki się nie zniszczyły.

09/12/2020
Długie spodnie z poszerzane z flaneli, ciepłe i miękkie :DZ marynarką czy bez wyglądają super. ❤️❤️❤️❤️
03/12/2020

Długie spodnie z poszerzane z flaneli, ciepłe i miękkie :D
Z marynarką czy bez wyglądają super. ❤️❤️❤️❤️

Zapraszam :D I proszę udostępniać :D
02/12/2020

Zapraszam :D
I proszę udostępniać :D

Wiem że cały czas to powtarzam,ale to naprawdę najlepsza fotografka Oliwia Hajto Najlepszy model, który nawet nie wiedzi...
25/11/2020

Wiem że cały czas to powtarzam,ale to naprawdę najlepsza fotografka Oliwia Hajto
Najlepszy model, który nawet nie wiedział że jest taki dobry :D
Igor Ogonowski
No i ja :) próbująca to wszystko razem połączyć

Warto pomagać, w trudnych czasach, choć mamy nie wiele.Oddaje na licytację/zrzutkę moje wielorazowe płatki kosmetyczne. ...
22/11/2020

Warto pomagać, w trudnych czasach, choć mamy nie wiele.
Oddaje na licytację/zrzutkę moje wielorazowe płatki kosmetyczne. :D
Ktoś chętny?
Proszę o udostępnienia. :D
https://zrzutka.pl/bnd8ws

Łapacz snów. Na bluzie jak i na hula-hopie :DBluzę kupiłam w ciucholandzie i ją przerobiłam, ktoś chętny na taką? A hula...
29/10/2020

Łapacz snów. Na bluzie jak i na hula-hopie :D
Bluzę kupiłam w ciucholandzie i ją przerobiłam, ktoś chętny na taką?
A hula-hop z decathlona :D

Nadszedł czas na zdjęcia urodzinowe :🥳🥳🥳 Zastanawiałam się czy je tu wstawić, ale do odważnych świat należy.Długie spódn...
06/09/2020

Nadszedł czas na zdjęcia urodzinowe :🥳🥳🥳
Zastanawiałam się czy je tu wstawić, ale do odważnych świat należy.
Długie spódnice najbardziej nadają się do zdjęć w wodzie, bardzo polecam 🥳

 Mam dużo prześlicznych wzorów z nowymi metkami, które kupiłam w pasmnatnerii "MARTA" w Krakowie Marta - hurtownia pasma...
19/06/2020


Mam dużo prześlicznych wzorów z nowymi metkami, które kupiłam w pasmnatnerii "MARTA" w Krakowie
Marta - hurtownia pasmanteryjna

Marii Konopnickiej 84, 30-333 Kraków
509 653 736

https://g.co/kgs/uM2uox

Adres

Podgórze
Kraków

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Pełka w Koronce umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Pełka w Koronce:

Udostępnij