18/12/2025
Kochani,
dokładam wszelkich starań, żeby zdążyć na czas z obróbką...
Tak jak obiecałam ZDJĘCIA BĘDĄ PRZED ŚWIĘTAMI ❤️❤️❤️
Czekamy jeszcze tylko na kuriera z odbitkami i..... Będziemy się umawiać po odbiór.
Daje Wam słowo, robię wszystko co w mojej mocy.
Jeszcze chwileczkę.... 🎁
Dziękuje za cierpliwość i wyrozumiałość!
A korzystając z okazji zostawiam Wam takie rozkoszne rodzeństwo 🥰
Serdeczności!