15/04/2025
ZROBILIŚMY TO!
Trasa "diabły, jelenie, chwasty, korzenie" trwająca od 31 stycznia do 14 kwietnia 2025 oficjalnie dobiegła końca!
Łapcie kilka statystyk:
💥 Wydaliśmy splita, którego połowa nakładu już się rozeszła!
💥 Dojechaliśmy do 16 miejscowości
💥 Odwiedziliśmy 14 województw
💥 Widziało nas na scenie ponad 1100 osób!
💥 Zostawiliśmy w klubach: mikrofon, statyw, spodnie, klapki i banner
💥 Na scenie wystąpiło z nami 12 wspaniałych gości: Power Plant, Astral Nomad, The Howling Eye, Engraver, Extensa, Neon Mud, Daffodil Pill, Optical Sun, Black Philip, Wąż, Gallileous, 𝚂𝚖𝚘𝚔𝚎 𝚁𝚒𝚝𝚎𝚜 🖤
Każdy weekend to inna historia. Będziemy pamiętać tę trasę i opowiadać o niej wnusiom. Bardzo dziękujemy za wszystkie relacje i miłe słowa przed i po gigach!
Było też kilka MIŁYCH niespodzianek takich jak Znawca Muzyki, który stawił się na gigu w Opolu i nas pozytywnie zaskoczył obecnością i relacją (PS: są u nas tacy, którzy do niego wzdychają, ale nie powiemy kto)! O, i np. brzmienie, który nagrał z Tonią materiał przed koncertem w Alchemii, czy plejada gości, których dotąd znaliśmy tylko z fejsbuczka!
Dziękujemy Sarniakowi i Pawłowi Deerhunter Booking za organizację tej monumentalnej i wieloetapowej wycieczki!
Dziękujemy Jan Jakubowski za ogarnianie tego dźwiękowego hałasu zza reżyserki!
Dziękujemy także fotografom i fotografkom: .ph.ia, Bang Your Head Live Photography (), , , .foto, .in.sky, . Ogromne podziękowania dla Nadii Szopińskiej (Skoncertowana Gazeta Muzyczna), która zrobiła nam tysiące wspaniałych fotek i jeździła razem z nami w wesołym weedbusiku i tońmesiu.
Do zobaczenia pod sceną! Ale teraz musimy troszkę ODPOCZĄĆ.
TOŃ i Weedcraft
Monia, Kuba, Wojtek, Robert, Miko, Maciej, Wojtek, Daniel, Kubuś
Fot: Aleksandra Krucza ()