28/04/2026
W związku z zakończeniem przeze mnie działalności fotograficznej chciałbym podziękować za wszystkie współprace, atmosferę oraz zawody które na długo zostaną w mojej pamięci 😃🤝
Oczywiście w dalszym ciągu kibicuję i śledzę Wasze poczyniania na torze 🏁😃
Dzięki za wszystko raz jeszcze! Pozdrawiam 🤜🤛
Osobne podziękowania dla kolegów Daniel Ostrowski Photography Bogielczyk Foto oraz MVP_Studio za godziny przegadane o fotografii oraz przyjacielską atmosferę! Powodzenia Panowie! 🫡
Co do zdjęć które po sobie zostawiam...
W profilu głównym jest przypięty post ze wszystkimi galeriami z 2024 i 2025 roku, zdjęcia macie dostępne za symbolicznego piątaka od sztuki 😃
Nie ma tam oczywiście wszystkich zawodów na których byłem, jeżeli jesteś zainteresowany/a jakimiś, zapraszam do kontaktu.
Przez około miesiąc zdjęcia będę miał jeszcze dostępne.
motoresults
Kozienicki Klub Motorowy - KKM