Natalia Grelik Fotografia

Natalia Grelik Fotografia Fotograf
Kosów Lacki / Warszawa

Okropnie/bardzo/turbo mocno lubię obserwować i fotografować dłonie. Jak flirtują ze sobą, jak stykają się tylko za najmn...
23/01/2023

Okropnie/bardzo/turbo mocno lubię obserwować i fotografować dłonie. Jak flirtują ze sobą, jak stykają się tylko za najmniejsze palce, jak tulą twarz, ocierają łzy wzruszenia, delikatnie muskają twarz i poprawiają włosy ukochanej osoby.
Dłonie są super, polecam się przyjrzeć w wolnej chwili! 🖐🏻

O Panach również nie można zapomnieć - fajnie, że jesteście 🖤 Mega się cieszę, że z roku na rok poznaje co raz więcej ot...
10/03/2022

O Panach również nie można zapomnieć - fajnie, że jesteście 🖤 Mega się cieszę, że z roku na rok poznaje co raz więcej otwartych facetów, którzy nie boją się okazywania swoich uczuć i tego, jak potrafią być troskliwi ✨

Do tych wszystkich rzeczy, które już dzisiaj przeczytałyście, dorzucam się jeszcze ja - dbajcie o siebie też na poziomie...
08/03/2022

Do tych wszystkich rzeczy, które już dzisiaj przeczytałyście, dorzucam się jeszcze ja - dbajcie o siebie też na poziomie psychicznym, nie tylko fizycznym, niezależnie od tego na jakim etapie życia jesteście. Pamiętajcie też, że jesteście wspaniałe i nie musicie nikomu nic udowadniać - i to dzieje się codziennie, nie tylko 8 marca✨🖤

Pizza + kolorowe skarpetki = miłość 🍕🔥
09/02/2022

Pizza + kolorowe skarpetki = miłość 🍕🔥



Gdybym miała wskazać, kiedy to wszystko się zaczęło, zaznaczyłabym 3 daty: pierwsza, to 2010 rok, kiedy zaczęłam fotogra...
18/01/2022

Gdybym miała wskazać, kiedy to wszystko się zaczęło, zaznaczyłabym 3 daty: pierwsza, to 2010 rok, kiedy zaczęłam fotografować wszystko, co mnie otacza - kwiatki, widoki i zwierzęta, po których płynnie przeszłam w sesje z koleżankami i reportaże ze szkolnych uroczystości. Druga data, to rok 2018 i ślub Agi i Łukasza, który był dla mnie krokiem milowym i dzięki któremu w mojej głowie zakiełkowała myśl 'hej, ale robię fajne zdjęcia! I totalnie to lubię'❤️ (zawsze będę wdzięczna za ten dzień, bo przyczynił się on później do poznania wspaniałych ludzi✨) Trzecim punktem w tej drodze są warsztaty fotografii ślubnej u Malachite Meadow w 2019 roku - Kasia i Kuba to absolutni mistrzowie, a ja dzięki temu wydarzeniu poczułam, że to właśnie jest dziedzina fotografii, którą chciałabym mocno rozwijać. Uwielbiam tą ekscytację w dniu ślubu, w końcu każdy człowiek, para, ślub, dzień jest inny, jedyny w swoim rodzaju. Kocham wspierać Was na przygotowaniach, wzruszać na przysięgach, zachwycać się pięknymi weselami i szaleć podczas sesji plenerowych ✨❤️
Przede mną i moją marką jeszcze długa droga, ale jestem na nią gotowa jak nigdy dotąd🚀🖤

Dzień dobry, cześć! Dzisiaj osobiście, Pani prezes całego zamieszania, Wasza fotograf, Natalia - na zdjęciu w naturalnym...
17/01/2022

Dzień dobry, cześć! Dzisiaj osobiście, Pani prezes całego zamieszania, Wasza fotograf, Natalia - na zdjęciu w naturalnym środowisku. Odpoczywam po maratonie pracy równocześnie myśląc o tym, że z chęcią zabiorę tu kolejną parę na sesję 🖤
Chociaż mam dopiero 23 lata, fotografowanie od dawna jest ogromną częścią mojego życia. Uwielbiam moje pary, historie które za nimi idą i to, jak bardzo przeżywam dzień ślubu razem z nimi ✨ To piękne uczucie, kiedy mogę na reportażu wejść w rolę obserwatora - łapać małe, piękne gesty, ale też szalone i namiętne sytuację w kadrach 🔥
Prywatnie jestem największym czekoladoholikiem, uwielbiam latać samolotem, w wolne wieczory poznaję nowe planszówki, zachwycam się światełkami, księżycem i kocham fotografować średnioformatowym analogiem 🚀

To wrześniowe słoneczko w dniu sesji sprawiło, że nagle wróciły do mnie wszystkie siły, które zgubiłam gdzieś po drodze ...
02/12/2021

To wrześniowe słoneczko w dniu sesji sprawiło, że nagle wróciły do mnie wszystkie siły, które zgubiłam gdzieś po drodze w trakcie sezonu💛 No i Oni! Cieszę się, że Nasze kolejne spotkanie doszło do skutku i zrobiliśmy takie foty! ✨🖤
Amanda Fiedczak Kamil Fiedczak 🖤

Black friday, a właściwie Black Week, zaczynam w czwartek 🖤 Drogie przyszłe Pary Młode, bo ten post jest głównie skierow...
25/11/2021

Black friday, a właściwie Black Week, zaczynam w czwartek 🖤 Drogie przyszłe Pary Młode, bo ten post jest głównie skierowany do Was✨ Od dzisiaj (25 listopada) do 6 grudnia możecie otrzymać 10 % rabatu na reportaż ślubny!
Zapraszam Was do wiadomości prywatnej w której prześle Wam szczegółową ofertę 😊
Najlepiej kontaktować się ze mną mailowo ([email protected]) lub w wiadomości prywatnej na Facebooku lub Instagramie (nataliagrelik_fotografia), do którego obserwowania gorąco Was zachęcam! 🖤

Psssst, Twoi znajomi szukają fotografa na ślub? Daj im znać, udostępnij ten post✨ Dziękuję!🖤

*Warunkiem otrzymania rabatu jest podpisanie umowy na reportaż ślubny w dniach 25.11-06.12.2021 po wcześniejszym spotkaniu
na wideorozmowie lub na żywo. Promocja obowiązuje na aktualną ofertę, która jest dostępna w wiadomości prywatnej.*

Wesele w najprawdziwszej stodole? Jestem totalnie na tak! 🖤 A to jest jeden z tych momentów, podczas których wstrzymuję ...
22/11/2021

Wesele w najprawdziwszej stodole? Jestem totalnie na tak! 🖤 A to jest jeden z tych momentów, podczas których wstrzymuję oddech 😅 Też tak macie? ;)

Ps. Czy mam tutaj Pary planujące ślub na 2022 i 2023 rok? Szykuję dla Was coś specjalnego 😎 Koniecznie śledźcie w tym tygodniu fanpage oraz instagram➡️ https://www.instagram.com/nataliagrelik_fotografia

Sesje już jutro! Ostatnia szansa na zapisy i spotkanie w szklarni ❤️https://nataliagrelikfotografia.zalamo.com/book
19/11/2021

Sesje już jutro! Ostatnia szansa na zapisy i spotkanie w szklarni ❤️

https://nataliagrelikfotografia.zalamo.com/book

Kochani, pierwsze sesje świąteczne już w najbliższą sobotę 13 listopada - jeśli jeszcze się nie zapisaliście, to teraz jest na to doskonała okazja ☺️ Zapisy i wszystkie informacje dotyczące sesji znajdziecie pod adresem: https://nataliagrelikfotografia.zalamo.com/book

*Jeśli jednak żaden z dwóch terminów Wam nie pasuje, będzie możliwość wykonania sesji w innym dniu za dodatkową opłatą.

Kochani! To już ostatni moment żeby zapisać się na świąteczną mini sesję w szklarni :) Najbliższa sobota jest już ostatn...
17/11/2021

Kochani! To już ostatni moment żeby zapisać się na świąteczną mini sesję w szklarni :) Najbliższa sobota jest już ostatnim terminem w którym wykonuję sesję, wiąże się to też z otrzymaniem gotowych zdjęć i odbitek (także jako dodatkowy prezent dla bliskich) przed świętami.
Jest też możliwość wykupienia sesji w ramach prezentu. Jeśli jesteście zainteresowani, to w wiadomości prywatnej udzielę Wam wszelkich wskazówek jak to zrobić 😊

Zapraszam 🎄✨💛

Kochani, pierwsze sesje świąteczne już w najbliższą sobotę 13 listopada - jeśli jeszcze się nie zapisaliście, to teraz jest na to doskonała okazja ☺️ Zapisy i wszystkie informacje dotyczące sesji znajdziecie pod adresem: https://nataliagrelikfotografia.zalamo.com/book

*Jeśli jednak żaden z dwóch terminów Wam nie pasuje, będzie możliwość wykonania sesji w innym dniu za dodatkową opłatą.

Boska Ewa 💛 Zdecydowanie uwielbiam te portrety 🌻
16/11/2021

Boska Ewa 💛 Zdecydowanie uwielbiam te portrety 🌻

Adres

Kosów Lacki

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Natalia Grelik Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Natalia Grelik Fotografia:

Udostępnij

Kategoria