11/08/2019
Byłem i widziałem to swoim okiem 👍
Jesteśmy w Łodzi i pracujemy nad zagadnieniami do najbliższego LDEK! Tak - możecie nam zazdrościć, bo mamy fantastyczną grupę Kursantów! 🤩
Aż chce się pracować! 😊
LDEK wrzesień zbliża się wielkimi krokami!