17/07/2022
Możliwe, że czytając poprzednie posty przeszło Wam przez myśl pytanie, a tak w ogóle to jakie ona ma doświadczenie?
🌸 Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się kiedy na komunię dostałam aparat fotograficzny, na początku nie wiedziałam co i jak i oglądając zdjęcia z tamtego okresu wiem, że było to robienie zdjęć wszystkiemu, od zwykłego kubka do pięknych krajobrazów.
Będąc w tym roku na wakacjach miałam bardzo ciekawą rozmowę z obywatelem Kostaryki, który widząc mnie siedzącą na schodach w Bergamo i szukającą jednocześnie ciekawych kadrów zapytał się od jak dawna robię zdjęcia..
Zaskoczyło mnie to pytanie, tak naprawdę nigdy się nad tym nie zastanawiałam..
Nie zwlekałam z odpowiedzią.. ponad 6 lat, chociaż myślę, że moja ,,kariera fotografa'' rozpoczęła się już w Gimnazjum Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żychlinie. Pierwsze konkursy, robienie zdjęć w ramach projektów.
Następnie swoje doświadczenie zdobywałam w III Liceum Ogólnokształcącym w Koninie będąc fotografem szkolnym
W okresie liceum robiłam również zdjęcia na 18 moich znajomych.
Będąc na studiach w tym roku zostałam fotografem IFMSA Poland oddział w Poznaniu. Już od pierwszego roku dostałam również niełatwe zadanie - przekonać moją grupę studencką, że zdjęcia mogą być fajne i wcale nie takie straszne 🙈 Pamiętam to przerażenie, gdy na Naszą pierwszą Wigilię grupową przyszłam z aparatem 📸 Teraz po tych prawie 4 latach oglądamy te zdjęcia, wspominając i porównując jak bardzo się zmieniliśmy.. Już moje robienie zdjęć tak nie straszy, co więcej.. przed większym spotkaniem/wyjazdem są pytania czy wezmę aparat i kiedy wstawię zdjęcia ❤️
Chyba nie ma piękniejszej rzeczy dla fotografa niż polubienie zdjęć i ujrzenie magii fotografii przez innych!
Tak więc będę starała się tutaj zarażać innych pięknem zdjęć i fotografii! Dobrego dnia 🌸