Medyk z obiektywem

Medyk z obiektywem Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Medyk z obiektywem, Fotograf, Konin.

Pół człowiek.. pół zdjęcie.. Często słyszę to określenie od jednej bardzo ważnej mi osoby ❤️I śmieje się gdy to słyszę, ...
01/08/2022

Pół człowiek.. pół zdjęcie..
Często słyszę to określenie od jednej bardzo ważnej mi osoby ❤️
I śmieje się gdy to słyszę, ale z drugiej strony zdaje Sobie sprawę, że jest to prawda. Zdjęcia są częścią mnie. Miłość do nich sprawia, że dużo zwykłych mnie zatrzymuje. I jestem wdzięczna za to!
Zdjęcia mnie relaksują, a robienie ich jest moją największą pasją ❤️
I życzę każdemu takiej pasji, zatrzymywania się przy zwykłych rzeczach i podziwiania piękna otaczającej natury!

Jakiś czas temu miałam przyjemność robić sesję produktową dla Zarośla 🌿Za każdym razem oglądając zdjęcia roślin czuje sp...
27/07/2022

Jakiś czas temu miałam przyjemność robić sesję produktową dla Zarośla 🌿

Za każdym razem oglądając zdjęcia roślin czuje spokój. Zieleń wycisza, relaksuje.. A gdy możesz być w pobliżu takich ,,zarośli'', podziwiać je z bliska.. Natura sprawia, że nawet najgorszy dzień może stać się lepszym, spokojniejszym 😍
Doceniajmy jej piękno i wyjątkowość ❤️

Poprzednie zdjęcie mimo, że również związane z wodą było spokojne.. A ta fotografia.. no właśnie, z czym Wam się kojarzy...
25/07/2022

Poprzednie zdjęcie mimo, że również związane z wodą było spokojne..
A ta fotografia.. no właśnie, z czym Wam się kojarzy? Jaka była pierwsza myśl po zobaczeniu jej?

Lubię to zdjęcie, ukazuje magię momentu 📸 Ulotność chwili, a jednocześnie jej piękno 😍

Patrzę na to zdjęcie i czuję spokój.. Morze 🌊 Mogłabym tak siedzieć i podziwiać odległy horyzont.. Przestrzeń, spokój, a...
24/07/2022

Patrzę na to zdjęcie i czuję spokój..
Morze 🌊
Mogłabym tak siedzieć i podziwiać odległy horyzont.. Przestrzeń, spokój, a czasami wzburzenie.. Natura..
Do fajnego zdjęcia nie potrzebujemy żadnych drogich sprzętów.. Czasem wystarczy tylko perspektywa, pomysł i woda 🐬
Zdjęcie zrobione podczas ,,złotej godziny'', nie jest obrobione żadnymi filtrami, jest w 100% naturalne 🐋

Cień 🙈Bardzo często niedoceniany, a efekt, który tworzy - niesamowity 📸 Zdjęcie jest ciekawsze, oryginalne, nie ma miejs...
20/07/2022

Cień 🙈

Bardzo często niedoceniany, a efekt, który tworzy - niesamowity 📸 Zdjęcie jest ciekawsze, oryginalne, nie ma miejsca na nudę!

Zapraszam na sesję! Wspólnie stwórzmy coś oryginalnego 🌸

Tosia 🐶 - Moje ,,oczko w głowie''  ❤️ Fotografia zwierząt jest wymagająca, najprościej zrobić im zdjęcia gdy śpią 😅Na do...
19/07/2022

Tosia 🐶 - Moje ,,oczko w głowie'' ❤️
Fotografia zwierząt jest wymagająca, najprościej zrobić im zdjęcia gdy śpią 😅
Na dobranoc zostawiam tutaj takie zdjęcie, ale spokojnie będą również fotki ukazujące tą trudniejszą stronę fotografii zwierząt 😇

Dobrej nocy! 😴

Natura 🌿Niesamowite jest jej piękno, to czego nie widać ,,gołym okiem'', a co może uchwycić za pomocą aparatu! 😍Za to ko...
19/07/2022

Natura 🌿
Niesamowite jest jej piękno, to czego nie widać ,,gołym okiem'', a co może uchwycić za pomocą aparatu! 😍
Za to kocham zdjęcia ❤️

Koniec weekendu, koniec dobrego... Szczególnie w wakacje, gdy jest tak pięknie chciałoby się, aby weekend trwał dłużej! ...
18/07/2022

Koniec weekendu, koniec dobrego... Szczególnie w wakacje, gdy jest tak pięknie chciałoby się, aby weekend trwał dłużej!
,,Nienawidzę poniedziałku'' - a jak jest u Was? Lubicie poniedziałki?

Dla mnie poniedziałek wiąże się z dużą ciekawością co przyniesie nowy tydzień 📸

Miłego tygodnia! I oczywiście dobrego poniedziałku 🌸

Możliwe, że czytając poprzednie posty przeszło Wam przez myśl pytanie, a tak w ogóle to jakie ona ma doświadczenie?🌸 Moj...
17/07/2022

Możliwe, że czytając poprzednie posty przeszło Wam przez myśl pytanie, a tak w ogóle to jakie ona ma doświadczenie?

🌸 Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się kiedy na komunię dostałam aparat fotograficzny, na początku nie wiedziałam co i jak i oglądając zdjęcia z tamtego okresu wiem, że było to robienie zdjęć wszystkiemu, od zwykłego kubka do pięknych krajobrazów.
Będąc w tym roku na wakacjach miałam bardzo ciekawą rozmowę z obywatelem Kostaryki, który widząc mnie siedzącą na schodach w Bergamo i szukającą jednocześnie ciekawych kadrów zapytał się od jak dawna robię zdjęcia..
Zaskoczyło mnie to pytanie, tak naprawdę nigdy się nad tym nie zastanawiałam..
Nie zwlekałam z odpowiedzią.. ponad 6 lat, chociaż myślę, że moja ,,kariera fotografa'' rozpoczęła się już w Gimnazjum Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żychlinie. Pierwsze konkursy, robienie zdjęć w ramach projektów.
Następnie swoje doświadczenie zdobywałam w III Liceum Ogólnokształcącym w Koninie będąc fotografem szkolnym
W okresie liceum robiłam również zdjęcia na 18 moich znajomych.
Będąc na studiach w tym roku zostałam fotografem IFMSA Poland oddział w Poznaniu. Już od pierwszego roku dostałam również niełatwe zadanie - przekonać moją grupę studencką, że zdjęcia mogą być fajne i wcale nie takie straszne 🙈 Pamiętam to przerażenie, gdy na Naszą pierwszą Wigilię grupową przyszłam z aparatem 📸 Teraz po tych prawie 4 latach oglądamy te zdjęcia, wspominając i porównując jak bardzo się zmieniliśmy.. Już moje robienie zdjęć tak nie straszy, co więcej.. przed większym spotkaniem/wyjazdem są pytania czy wezmę aparat i kiedy wstawię zdjęcia ❤️

Chyba nie ma piękniejszej rzeczy dla fotografa niż polubienie zdjęć i ujrzenie magii fotografii przez innych!
Tak więc będę starała się tutaj zarażać innych pięknem zdjęć i fotografii! Dobrego dnia 🌸

15/07/2022

🌸 Pragniesz zrobić prezent Sobie albo bliskiej osobie, ale nie masz na niego pomysłu? Sesja zdjęciowa to wyjątkowa i oryginalna pamiątka na całe życie. Oferuję sesje zdjęciowe indywidualne oraz par/przyjaciół/rodziny.

🌸 Oferuję relacje zdjęciową z: chrzcin, komunii, osiemnastek, imprez okolicznościowych, urodzin..

🌸 Okay, ale dlaczego warto mi zaufać i zdecydować się na sesję u mnie?
Zdjęcia robię z pasji, nie będziemy umawiać się na ilość zdjęć, sztywne ilości godzin. Najbardziej zależy mi na tym, aby osoba, która zdecyduje się na sesję była zadowolona!

🌸 co do lokalizacji sesji jest to Konin i okolice oraz Poznań

Jeżeli pojawiłyby się jakieś pytania to zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej!

Dzień dobry i hej! Mam na imię Marta, w październiku skończę 23 lata i jedną z moich pasji jest fotografia 📸 Ale może za...
15/07/2022

Dzień dobry i hej!
Mam na imię Marta, w październiku skończę 23 lata i jedną z moich pasji jest fotografia 📸 Ale może zacznijmy od początku..

🌸 Główny cel założenia strony?
Dotarcie do większej liczby osób z moimi zdjęciami oraz propozycjami współpracy!

🌸 Dlaczego zakładam tę stronę właśnie teraz?
Muszę się przyznać, że o założeniu strony myślałam już od dawna, co wiecej.. pomysł był, ale brak było planu, aby nie była to x strona o fotografii. Nie lubię nudy dlatego też postaram się jak tylko potrafię ciekawie prowadzić tę stronę!

🌸 Dlaczego w ogóle taka nazwa - ,, Medyk z obiektywem "?
Na codzień jestem studentką kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu👩🏻‍⚕️ Od rana w szpitalu towarzyszy mi stetoskop, a po południu aparat 📸

Miłego dnia i do usłyszenia!

Adres

Konin

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Medyk z obiektywem umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria