14/06/2026
W taki pochmurny dzień, zatęskniłam za kolorami lata. Przed Wami po raz kolejny Alinka- przecudowna modelka, która zgodziła się pozować całej grupie fotografów w moim studio. Przy okazji, zupełnie poza planem, postanowiłam przetestować kolorowe tła, które zamówiłam do studia.
Jak Wam się podoba taka kolorowa sesja? Mi się spodobało tak bardzo, że niedługo zaproszę Was na bardzo wyjątkowe sesje pełne kolorów. Poczekajcie jeszcze tylko ze mną, aż dotrą do mnie wszystkie zamówione rekwizyty i ubranka :)
Nie mogę się doczekać, aż pokażę Wam więcej zdjęć z tej sesji, ale póki co domykam jeszcze obróbkę przedszkolno- szkolną, a za nią w kolejce jeszcze Komunie, więc obrabiam prawie całodobowo.
Trzymajcie za mnie kciuki!!! Marzę już o kawie z książką, a nie komputerem ☕📖 Jeszcze trochę....
● mocne kolory ● kolorowe sesje ● studio Kobylniki