01/04/2025
Hej, hej 🙋🏼♀️
Wrzucam kilka kadrów z sesji z przesympatyczną Olą , która niedawno była u mnie na sesji z okazji swoich 18 urodzin! 🌹🌹
Osiemnastka to moment, który z pewnością zasługuje na niezapomnianą pamiątkę. To początek nowego rozdziału w życiu, pełnego nowych wyzwań i niesamowitych przygód ! 🍀
Oli życzę jeszcze raz wszystkiego co najlepsze , spełniaj marzenia i nie bój się odważnych decyzji ! 🍀
Będzie mi mega miło jak zostawicie ❤️
Trzymajcie się ciepło ,
Kornelia