02/11/2025
Zapraszamy Was serdecznie do naszej świątecznej szklarni ❤️🎅🏻
W tym roku chciałam, aby było przytulnie i troszkę vintage, jak Wam się podoba?
Dajcie mi koniecznie znać 🫶🏻
Zapisać możecie się do mnie na sesję lub wynająć szklarnie dla siebie/swoich klientów 😊
*Zdjęcia z zewnątrz dodam w osobnym poście, dziś pogoda nie pozwoliła mi na piękne zdjęcia przed szklarnią.