20/01/2024
Kochać kogoś i być kochanym to najcenniejsza rzecz na świecie.
Ania i Janek życzę Wam samych tak pięknych dni jak ten.
Fotografia to moja pasja, robię to co kocham :)
Gizycko
11-500
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Magdalena Szamotuło -Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Magdalena Szamotuło -Fotografia: