Fabryka wspomnień - Fotografia

Fabryka wspomnień - Fotografia Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki.

– Angela Carter

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Kobiet!!! 🌻🌷
08/03/2024

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Kobiet!!! 🌻🌷

Dziś Światowy Dzień Fotografii ❤️📸🖼️Zatem aparaty w dłoń... 😜😉
19/08/2023

Dziś Światowy Dzień Fotografii ❤️📸🖼️
Zatem aparaty w dłoń... 😜😉

Dziś przed Wami moja osobista modelka - "F**a"
26/06/2023

Dziś przed Wami moja osobista modelka - "F**a"

Bieszczady widziane moimi oczami ❤️
07/06/2023

Bieszczady widziane moimi oczami ❤️

Co tu dużo pisać, uwielbiana przez obiektyw (i nie tylko 😉😘) 🫶 Paula 🫶Zdjęcie z zeszłego roku, ale żal było by trzymać j...
02/06/2023

Co tu dużo pisać, uwielbiana przez obiektyw (i nie tylko 😉😘)
🫶 Paula 🫶
Zdjęcie z zeszłego roku, ale żal było by trzymać je tylko dla siebie 😋🥰

Uwielbiam wiosnę, wszystko budzi się do życia, rozkwita. Pojawiają się kolory podsycane dodatkowo promieniami słońca 🥰☀️...
21/04/2023

Uwielbiam wiosnę, wszystko budzi się do życia, rozkwita. Pojawiają się kolory podsycane dodatkowo promieniami słońca 🥰☀️
Zatem postanowiłam jak ta wiosna, zbudzić się z zimowego snu i znów do Was powrócić 🙈🤣
Cudownego weekendu kochani 😉😘

"Najbardziej straconym jest dla człowieka dzień, w którym się nie śmiał"- Nicolas Sebastien Roch Chamfort. Zgadzam się z...
16/01/2023

"Najbardziej straconym jest dla człowieka dzień, w którym się nie śmiał"- Nicolas Sebastien Roch Chamfort.
Zgadzam się z tym cytatem w 100%, trzeba się śmiać bo śmiech to zdrowie 😁
Dlatego właśnie na dobry i uśmiechnięty dzień specjalnie dla Was uśmiechnięta ⭐️Paula⭐️🥰😊

Dziś przedstawiam Wam Kiarę 🐱😽Jedna z trzech "pociech" mojej siostry Och, co to jest za miłość 💖
11/01/2023

Dziś przedstawiam Wam Kiarę 🐱😽
Jedna z trzech "pociech" mojej siostry
Och, co to jest za miłość 💖

Kiedyś to były zimy ⛄️😅Dajcie znać w komentarzach czy tęsknicie za wygłupami na śniegu czy raczej już z utęsknieniem cze...
05/01/2023

Kiedyś to były zimy ⛄️😅
Dajcie znać w komentarzach czy tęsknicie za wygłupami na śniegu czy raczej już z utęsknieniem czekacie na ciepłe dni 🌞🌻
Ja jestem z tych ciepłolubnych, ale jak jest fajna zima to też lubię 😉

Adres

Gdansk

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Fabryka wspomnień - Fotografia umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij