Isabel Fotografuje

Isabel Fotografuje od Urbexu po Naturę, wszystko co jest warte uwiecznienia :)

instagram isabel_wuu

Καλό μήνα 🙂
01/05/2022

Καλό μήνα 🙂

Zobaczyłam piękny zachód słońca i po zrobieniu zdjęcia, pomyślałam jakby to było gdyby dodać do niego odrobinę malowanej...
24/05/2021

Zobaczyłam piękny zachód słońca i po zrobieniu zdjęcia, pomyślałam jakby to było gdyby dodać do niego odrobinę malowanej bajki. Myślę, że wyglądałoby to mniej więcej tak 🙂

Żadnego filtra nie trzeba, cisza i śpiew ptaków, a co najważniejsze zero ludzi dookoła ❤️
10/04/2021

Żadnego filtra nie trzeba, cisza i śpiew ptaków, a co najważniejsze zero ludzi dookoła ❤️

Odgrzebuje starocie, dosłownie..
27/12/2020

Odgrzebuje starocie, dosłownie..

Zalew jakiś czas temu, to był klimat 🖤
25/12/2020

Zalew jakiś czas temu, to był klimat 🖤

To jest to co kocham, miejsca z historią, opuszczone czasem w pośpiechu albo takie które czasem samoistnie nadgryzł ząb ...
23/12/2020

To jest to co kocham, miejsca z historią, opuszczone czasem w pośpiechu albo takie które czasem samoistnie nadgryzł ząb czasu. Mam to szczęście, że jest mi dane trafić w miejsca gdzie czuć jeszcze tego dawnego ducha mimo dewastacji obiektu. Chociaż i ona czasem dodaje uroku tym miejscom.

Spokojny widok na dobry wieczór :) na trasie Bieszczadzkiej Kolejki Wąskotorowej Majdan - Balnica
14/11/2020

Spokojny widok na dobry wieczór :) na trasie Bieszczadzkiej Kolejki Wąskotorowej Majdan - Balnica

Ciągle natrafiam na takie przepiękne zdjęcia, Bieszczady są nieziemsko piękne 🖤
07/11/2020

Ciągle natrafiam na takie przepiękne zdjęcia, Bieszczady są nieziemsko piękne 🖤

Ciągle wracam wspomnieniami w tamte okolice 🖤
19/10/2020

Ciągle wracam wspomnieniami w tamte okolice 🖤

Szpilki się kocha albo nienawidzi, jednak dziś jest dzień kiedy każde szpilki czynią dobro.  za każde zdjęcie szpilek z ...
25/09/2020

Szpilki się kocha albo nienawidzi, jednak dziś jest dzień kiedy każde szpilki czynią dobro. za każde zdjęcie szpilek z hasztagiem na publicznym profilu Insta lub FB, przekazuje 2 zł na Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, zatem do dzieła drodzy 🖤

Poniżej link do wydarzenia :)

Punkt widokowy Polańczyk tak na dobranoc :)
05/09/2020

Punkt widokowy Polańczyk tak na dobranoc :)

Zakrywanie twarzy jak widać jest okej 😁
05/09/2020

Zakrywanie twarzy jak widać jest okej 😁

Adres

Czarna Białostocka
16-020

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Isabel Fotografuje umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij