08/12/2022
Mały przerywnik od sesji świątecznych! 🤍
Akurat na dzisiaj zaplanowałam sobie te zdjęcia z zimowej sesji Weroniką i chyba przywołałam w ten sposób śnieg, bo za oknem widać drobne, białe płatki lecące z nieba. 🥹🤍❄️
Kochani, z tego co widzę, to przez weekend ma troszkę nasypać, więc jeśli macie ochotę na zimowy plenerek, to zapraszam do kontaktu. 🤍❄️