10/03/2026
Czasem nie trzeba wiele – wystarczy dwoje ludzi, którzy naprawdę lubią być obok siebie.
Ta sesja była dokładnie taka: dużo śmiechu, czułości i tych małych spojrzeń, w których widać wszystko.
Uwielbiam takie momenty łapać w kadrach – naturalne, niewymuszone i prawdziwe. 🤍