25/12/2025
Niech ten radosny i święty czas nie będzie tylko i wyłącznie po to, abyśmy obdarowali się nawzajem prezentami, ale także przede wszystkim miłością, życzliwością i radością. Niech to będzie dla Nas wszystkich czas refleksji, miłości i pokoju. Nigdy nie zapomnijmy i pamiętajmy o Tym, Który jest najważniejszy bo to Jego Święto. To On, to Nasz Bóg Jezus Chrystus przychodzi na świat, aby złamać wszelki grzech, aby to zbawienie było naszym udziałem. To Bóg przychodzi, aby zamieszkać w Twoim i moim sercu. Nie bójmy się i wpuśćmy Boga do swojego serca i dajmy Mu się poprowadzić, aby mógł w nim zamieszkać 🥹 🤍
Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim życzę ❗😊