RaczynscyFotografie

  • Home
  • RaczynscyFotografie

RaczynscyFotografie Fotografia rodzinna, dziecięca i portretowa

Julek na tej sesji miał już prawie miesiąc, spotkaliśmy się w sierpniu ubiegłego roku, gościłam też tę cudną ekipę na se...
05/05/2026

Julek na tej sesji miał już prawie miesiąc, spotkaliśmy się w sierpniu ubiegłego roku, gościłam też tę cudną ekipę na sesji świątecznej . Już niedługo spotkamy się na sesji roczkowej - wiem, że Julek bardzo się zmienił, widziałam na zdjęciach ale nie mogę się doczekać spotkania:)

04/05/2026

Brakuje jeszcze kilku dodatków ale oto jest - letnie wydanie szklarni. Kiedy odwiedzacie mnie na sesjach zawsze słyszę, że stworzyłam tajemniczy ogród. Postanowiłam wpasować się chociaż trochę w klimat otaczającego szklarnię ogrodu, udało się ?

Julia i Giuseppe - sesja narzeczeńska❤Mam ogromny przywilej fotografować Julcię prawie od dnia jej narodzin. Każde kolej...
22/04/2026

Julia i Giuseppe - sesja narzeczeńska❤
Mam ogromny przywilej fotografować Julcię prawie od dnia jej narodzin.
Każde kolejne spotkanie to dla mnie coś więcej niż tylko zdjęcia – to też zapis emocji i upływającego czasu oraz ogrom wspomnień 🙂

Tym razem towarzyszył jej Giuseppe – po naszemu Józio, facet pełen ciepła
i włoskiego uroku🥰 Julka warto było dać się wyciągnąć na imprezę aby poznać Giuseppe 😄 Cieszę się Waszym szczęściem
Oczywistością było, że na tej sesji nie mogło zabraknąć mojej kochanej Vespy - jak zawsze powtarza mój mąż "Vespa to nie jakiś tam skuter - to styl życia". Jak się okazało dokładnie na tym modelem kiedyś jeździł Giuseppe - więc była okazja do wspomnień.
Julia i Giuseppe oraz Vespa i kwitnący sad - nie mogło być lepszego połączenia jak włoski temperament i polska delikatność

Rodzeństwo ❤️ trochę chaosu - a na tej sesji było go całkiem sporo, łapanie chwil w biegu (dosłownie😉) ale też trochę cz...
20/04/2026

Rodzeństwo ❤️ trochę chaosu - a na tej sesji było go całkiem sporo, łapanie chwil w biegu (dosłownie😉) ale też trochę czułości i ogrom radości i troski . Sesje w takim przekroju wiekowym to też niezły trening 😉 Tęsknię niesamowicie za sesjami plenerowymi ❤️

15/04/2026

Pytacie gdzie wykonuję sesje. Oprócz studia oraz standardowych lokalizacji (lasy, pola itd) i tych wypatrzonych w trakcie treningów biegowych spotykam się z Wami w swoich ogrodowych 4 kątach 🌿 I choć czasami już mam w planie porzucić to moje ogrodnictwo😉 to lubię oddawać Wam efekty naszych spotkań z tego mojego świata ❤️

Powolutku zbliżamy się do pięknego majowego czasu - maj i czerwiec to moje ulubione miesiące, sezon soczystej zieleni, c...
14/04/2026

Powolutku zbliżamy się do pięknego majowego czasu - maj i czerwiec to moje ulubione miesiące, sezon soczystej zieleni, ciepła, kwitnących drzew, złotych zachodów słońca oraz długich wieczorów. Z Amelią i jej rodziną spotkałam się w czerwcowe popołudnie na sesji w moim ogrodzie. Mam nadzieję, że i w tym roku pogoda pozwoli mi na takie spotkania z Wami ❤ Jeżeli myśleliście o subtelnej, letniej sesji komunijnej w sielskich klimatach - zapraszam

14/11/2025

Pozdrawiam Was z mojego świątecznego studia🌲🌲🌲już w sobotę będę miała przyjemność Was tutaj gościć ❤️ Chciałabym też ogłosić wyniki konkursu - sesje świąteczne wygrywają Julia Nigro oraz .qru Dziewczyny zapraszam do kontaktu

Kochani wczoraj moja firma osiągnęła PEŁNOLETNOŚĆ!!! To już 18 lat towarzyszę Wam fotograficznie i z tej okazji ogłaszam...
03/11/2025

Kochani wczoraj moja firma osiągnęła PEŁNOLETNOŚĆ!!! To już 18 lat towarzyszę Wam fotograficznie i z tej okazji ogłaszam KONKURS

🎄🎄🎄 Do wygrania bezpłatna MINI SESJA ŚWIĄTECZNA!!!!!!!!! 🎄🎄🎄

ZASADY KONKURSU:

- napisz w komentarzu imię i wiek dziecka/dzieci, które będą brać udział w sesji
- jeśli nie masz dzieci - może to być sesja dla pary lub dla Ciebie - napisz imiona osób, których będę miała przyjemność poznać na sesji
Będzie mi BARDZO miło:
🎄 jeśli POLUBISZ ten post a jeżeli jeszcze nie polubiłaś/ polubiłeś to fajnie będzie jeżeli zalajkujesz/zaobserwujesz moją stronę na facebooku https://www.facebook.com/RaczynscyFotografie
🎄 UDOSTĘPNISZ ten post konkursowy

Spośród osób, które napiszą w komentarzu dla kogo będzie sesja wybiorę 1 osobę

Zapraszam na instagram - tam jest do wygrania kolejna sesja
Termin zgłoszeń konkursowych mija 10.11.20125 r. o 23:59, wyniki ogłoszę
13 listopada

W ramach sesji otrzymacie:
🌲5 ujęć poddanych autorskiej obróbce graficznej w wersji elektronicznej i wydrukowanych w formacie 15x23 cm
🌲Kartkę świąteczną w wersji elektronicznej oraz wydruk tej kartki
🌲Czas trwania sesji – do 45 minut
sesja dotyczy dzieci i rodziców z jednej rodziny lub pary

Wartość sesji: 350 zł
Miejsce sesji - Łęczna

ZAPRASZAM!!!!

* jeżeli macie już u mnie zarezerwowaną taką sesję - w przypadku wygranej zadatek ulega zwrotowi
* koszt ujęć dodatkowych - 40 zł

Z pięknymi dziewczynami - Olą i Angeliką życzę Wam miłego wieczoru
12/02/2025

Z pięknymi dziewczynami - Olą i Angeliką życzę Wam miłego wieczoru

Listopad i grudzień był bardzo pracowity - trochę późno ale jeszcze klimat mamy zimowy, wiec pozwolę sobie pospamować tu...
07/01/2025

Listopad i grudzień był bardzo pracowity - trochę późno ale jeszcze klimat mamy zimowy, wiec pozwolę sobie pospamować tutaj sesjami świątecznymi :)

Address


Opening Hours

Monday 10:00 - 16:00
Tuesday 10:00 - 16:00
Wednesday 10:00 - 16:00
Thursday 10:00 - 16:00
Friday 10:00 - 16:00

Telephone

+48608499849

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when RaczynscyFotografie posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to RaczynscyFotografie:

  • Want your business to be the top-listed Photography Service?

Share