Ilgą laiką fotografija buvo mano laisvalaikis, kol aplinkinių paskatinta nusprendžiau savo veiklą pradėti viešai. Nuo 2015 m. lapkričio mažais žingsneliais einu šiuo keliu. Mano pagrindinis tikslas, kad jaustumėtės patenkinti ne tik galutiniu rezultatu, bet ir visu procesu. Fotografija tai ne vien nuotraukos, kaip įprasta manyti... tai procesas, kuris prasideda nuo pirmųjų pokalbių ir galima sakyt
i nesibaigia niekada. Nesibaigia, nes išlieka patirtis, kurią gaunu aš ir kurią gauna kiekvienas dalyvavęs žmogus. Tikiuosi šis procesas atneš geriausias emocijas ir gražiausią rezultatą. Laukiu žinučių visų, kurie nori leistis į fotografijos kelionę.