07/06/2026
Mostanában sokan kérdezitek, hogy tartok-e oktatást? | A legnagyobb tisztelettel mondom, hogy jelenleg sajnos nem áll módomban. Egyrészt az időm nem engedi két kis lurkó mellett, másrészt úgy érzem, a munkám jelentős részét nagyon nehéz lenne tananyagként átadni. Fotózás közben sokszor ösztönösen, érzésekre hagyatkozva alkotok és ezek a döntések nem mindig taníthatók meg lépésről lépésre.
Számomra rendkívül fontos, hogy minden fotós megtalálja a saját hangját, a saját látásmódját. Csaknem 1 évtizedbe telt, mire rájöttem, mit szeretnék képviselni, milyen világ áll igazán közel hozzám és milyen képeket szeretnék alkotni. Ma már az egyik legnagyobb elismerés számomra, amikor valaki egy fotóra rápillantva felismeri, hogy azt én készítettem. Nem a technika miatt, hanem mert a képeimben benne van a szívem és a lelkem.
Imádom ezt a hivatást. Feltölt, kikapcsol és folyamatos fejlődésre ösztönöz. A mai napig tanulok, keresem az új inspirációkat és igyekszem napról napra csiszolni a tudásomat.
Az elmúlt hetekben az ország számos pontjáról kerestek meg fotósok kérdésekkel. Ez egyszerre megtisztelő és hihetetlenül jóleső érzés. Bár oktatást nem vállalok, kérdésekre szívesen válaszolok, amikor időm engedi.
Minden leendő fotósnak azt kívánom, hogy találja meg önmagát ebben a hivatásban! Mert amikor az önkifejezés ezen formája valóban a sajátunkká válik, onnantól a képzeletnek többé semmi sem szab határt.🥰
Modell: Bianka Bálint - Köszönöm, hogy engem választottál!