30/05/2026
Nyolc év közös emlékekben ❤️
2018 óta kísérhetem Ági és Ervin történetét a fényképezőgépemmel. Ott lehettem a jegyesfotózáson, az esküvőjükön, a külön napos kreatív fotózáson, majd a családdá válásuk legszebb pillanatainál is. Megörökíthettem Evron és Kolos keresztelőjét, a karácsonyi fotózásokat, és még ma is élénken emlékszem arra a kismamafotózásra, amikor még Evront várták. ✨
Ma pedig már Evron ovis ballagásán találkoztunk ismét. Hihetetlen, milyen gyorsan repül az idő, és mekkora megtiszteltetés végigkísérni egy család életének ennyi fontos állomását. ❤️
Köszönöm Áginak és Ervinnek a bizalmat, amely immár hosszú évek óta tart. Külön köszönöm azt is, hogy az évek során nemcsak ügyfél és fotós kapcsolat alakult ki közöttünk, hanem egy olyan barátság is, amelyet nagyon sokra tartok. Jó érzés, amikor az ember egy kicsit maga is a család részének érezheti magát. 📸😊