15/11/2025
Kedveseim, akik követitek az oldalt, és főleg, akik évről évre megtiszteltetek a bizalmatokkal!
Az ünnepi időszak közeledtével sokan kerestetek karácsonyi fotózással kapcsolatban.
Az idei szezon közeledtével meghoztam azt a döntést, hogy nem készülök a műteremben a karácsonyra. Be kell látnom, hogy nem tudok ennyiféle szerepben úgy helytállni, ahogy szeretek, ezért valamit el kell engednem, és ez a műterem lett.
Kicsit fáj a szívem, mert csodás érzés volt veletek együtt alkotni, szebbnél szebb pillanatokat, érzéseket megörökíteni, izgatottan készülni, ünnepi díszbe öltözetni a műtermet, átvágni a főtéren az adventi díszkivilágítás alatt egy-egy jól sikerült fotózásról hazafelé tartva. Nagyon szerettem ezt is! Köszönöm, hogy megélhettem veletek. Remélem, ti is olyan szívesen néztek rá egy-egy képre, amit együtt készítettünk, mint ahogy én teszem. Én mindenestre nagyon hálás vagyok ezekért az évekért.
Nagy öröm számomra, hogy a műterem kulcsait egy fotós kollégának adhatom tovább. Szőke József (Léria fotó) hamarosan ott indítja a karácsonyi szezont. Keressétek őt bizalommal!
Remélem, amikor időm engedi, néha egy-egy szabadtéri fotózáson találkozom még veletek! A fényképezés és az emlékek megőrzése az egyik szerelmem marad örökre.