25/05/2026
Kicsit írok arról, hogyan is készül el egy bögre. Mindenre nagy gondot fordítok, hiszen sok sok éven át használni, nézni fogjátok. Én magam is szeretek mindent is variálni ezért is találtam ki, hogy amennyi színű bögrét csak lehet beszerzek. De ha még sem találod köztük amit igazán szeretnél én mindent megteszek , hogy megtaláljam az igazit neked. Aztán jöhet a rajz. Leginkább felszereléssel együtt kapom a képeket de ez nem akadály. Minden esetben "csupaszon " festem őket ha csak nem külön kérés, hogy rajta maradjon. Abban az esetben ha nincs olyan kép amit egy az egyben szeretnél megörökíteni a változtatások is megoldhatók, de van hogy több fotó alapján megrajzolom az elképzelést, hogy a ló vonásai pontosak legyenek. Így pont olyan lehet amit szeretnétek. Ne aggódjatok nincs olyan, hogy sok fotó, főleg amikor a 3D figurák készülnek. Szóval nyugodtan küldjétek ami van. Sosem nézem a hátteret vagy hogy sáros , hogy épp széttépte a kötőfékét. Hatalmas gyerekek akik azon vannak hogy folyton bajba kerüljenek. A lényeg számomra csak is a ló , szóval ezen igazán senki se izguljon 🩷
Ha megfestettem elküldöm a képeket a kész termékről minden esetben még fixálás előtt. Ha lemaradt valami vagy a képen nem úgy látszott mint amilyen élőben ki tudjam nektek javítani. És amikor minden tökéletes akkor kapnak egy élelmiszer biztos lakk réteget és 24h száradás után kiégetem őket. Ezzel a bögre mázába ég a festék és moshatóvá, mikrózhatóvá válik kopás nélkül.
Kicsit hosszúra sikerült, de remélem így több belátást biztosítottam nektek a kis műhelybe és mostmár nem aggódtok azon hogy nincs jó képetek a megálmodott bögréhez. 🩷🦄🐴☕