Andrási Fotográfia

Időnként én keresek fel valakit, akiről úgy érzem, hogy egy igazán erős sorozat születhetne. Evelin ilyen volt – és nem ...
10/06/2026

Időnként én keresek fel valakit, akiről úgy érzem, hogy egy igazán erős sorozat születhetne. Evelin ilyen volt – és nem bántam meg.
A malomvölgyben dolgoztunk együtt. Természetes pillanatok, visszafogott retusálás, olyan képek, amik valóban azt mutatják meg, aki előttem áll. Ez az amit szeretek a portré fotózásban.
A sorozatot két részletben mutatom meg – mert ennyi fotóból nehéz csak párat kiemelni.
Ha szeretnél te is egy ilyen sorozatot magadról, írj rám az árakért és a részletekért.

9 éve nem voltam nyaralni. Úgy igazán.Persze voltak közben hétvégék, kisebb kiruccanások – de az, hogy valami újat lássa...
08/06/2026

9 éve nem voltam nyaralni. Úgy igazán.
Persze voltak közben hétvégék, kisebb kiruccanások – de az, hogy valami újat lássak, valami tényleg idegent, az 9 évig elmaradt. Az úticél Mallorca volt – öcsém pár évvel ezelőtt biztatott, hogy a fotózás mellett kezdjek el pénzügyi tanácsadással is foglalkozni a Money and More zrt-nél, és ezt az utat az első évben nyújtott teljesítményemért kaptam jutalmul.

Szóval ezt a nyaralást nagyon vártam. Felnőttként először repültem. Izgultam mindenen – jó lesz-e a poggyász súlya, minden stimmel-e – de magától a felszállástól és leszállástól meglepően nem. Csak néztem ki az ablakon.

Első napon: szálloda és a bár elfoglalása volt a cél. Erről érthető okokból nem készítettem fotókat :D

Második napon: Pollenca öblét fedeztük fel. Ide se vittem gépet, mert azért jó kelet europai modjára nem szerettem volna törölközővel letakarni a felszerelést. Ezért itt csak telefonnal fotóztam, de azért mutatok abból is párat.

A valódi felfedezés a harmadik nappal kezdődött: Capdepera várával.
Ezekből hoztam most néhányat 😍

Dóra és Patrik jegyes fotózása Orfűn készült – néhány héttel az esküvőjük előtt. Hétvégén már házastársak lesznek. Addig...
03/06/2026

Dóra és Patrik jegyes fotózása Orfűn készült – néhány héttel az esküvőjük előtt.
Hétvégén már házastársak lesznek.
Addig pedig itt van ez a néhány pillanat a fotózásukból. ☺️

Ma egy kis csoda részese lehettem. 🤍A történetet Reni írta meg a posztban – érdemes elolvasni.Köszönöm, hogy ott lehette...
24/04/2026

Ma egy kis csoda részese lehettem. 🤍
A történetet Reni írta meg a posztban – érdemes elolvasni.
Köszönöm, hogy ott lehettem és megörökíthettem ezeket a pillanatokat. 😍
Pitypang a Jövőért Fejlesztő Alapítvány

Zsófi és Jani babaváró fotózásából hoztam most néhány kedvenc képet. Azóta már megérkezett a kis Elion is – szerencsére ...
22/04/2026

Zsófi és Jani babaváró fotózásából hoztam most néhány kedvenc képet. Azóta már megérkezett a kis Elion is – szerencsére mindenki jól van. 🙌

Ez a sorozat stúdióban készült, ami nálam ritkább választás, de bizonyos hangulatokhoz egyszerűen ez működik a legjobban.

Ha ti is szeretnétek megörökíteni ezt az időszakot, vagy csak egyszerűen családi fotózást szeretnétek, jelentkezhettek szabadtéri és stúdiós családi fotózásra is.

Egy apró részlet egy fantasztikus fotózásból. 😁A teljes anyagot a héten mutatom! 👶🏼Ha ti is szeretnétek hasonló emlékeke...
21/04/2026

Egy apró részlet egy fantasztikus fotózásból. 😁
A teljes anyagot a héten mutatom! 👶🏼

Ha ti is szeretnétek hasonló emlékeket, szabadtéri és stúdiós családi fotózásra is tudtok jelentkezni. 😊

A tavaszi idővel idén eddig nem nagyon volt szerencsém, és most pont egy olyan sorozatot mutatok nektek, ahol az idő és ...
02/04/2026

A tavaszi idővel idén eddig nem nagyon volt szerencsém, és most pont egy olyan sorozatot mutatok nektek, ahol az idő és a körülmények sem voltak a legjobbak. De nem adtuk fel – és végül egy nagyon jó hangulatú fotózás lett belőle! ☺️

Ennek ellenére sikerült igazán tavaszias képeket készíteni. Ami pedig külön öröm számomra, hogy egyre több család tér vissza hozzám évről évre, és hihetetlen látni, milyen gyorsan telik az idő és milyen gyorsan nőnek fel a picikék. Nagyon jó érzés, amikor újra és újra visszatérő családokat fotózhatok – számomra ez hatalmas bizalom. 🥹

Nagyon hálás vagyok érte, hogy ennyi család engem választ. 📸

Ha szeretnétek ti is egy természetes, vidám családi fotózást, keressetek bátran a posztban található linkben! 😍

https://andrasifotografia.hu/csalad-fotozas/

Az első nyereményfotózás is megtörtént – Zsófi nyerte az egyik portréfotózást! ☺️Egy gyönyörű birtokon fotózhattam, és m...
31/03/2026

Az első nyereményfotózás is megtörtént – Zsófi nyerte az egyik portréfotózást! ☺️

Egy gyönyörű birtokon fotózhattam, és még a rossz időt is sikerült megelőznünk egy nappal. Egy kis rögtönzött terepjárás és birtokbejárás után kezdtük el a fotózást. Hogy Zsófi hogyan érezte magát, idézem tőle:

"Egy nyereményjátékon nyert portréfotózáson vettem részt Andrási Fotográfia által, és minden várakozásomat felülmúlta. A hangulat végig nagyon jó volt, teljesen felszabadultan telt az egész fotózás, ami szerintem a képeken is látszik 😊
Külön köszönet a türelemért, a profizmusért és azért, hogy ilyen szép képek készültek rólam! 📸"

Ha te is szeretnél portréfotózást, írj nekem, és valósítsuk meg az elképzelésedet!

Ritkán teszek közzé ilyen jellegű posztot.Most mégis úgy éreztem, hogy ott a helyem.Nem pusztán kíváncsiságból mentem fe...
20/03/2026

Ritkán teszek közzé ilyen jellegű posztot.
Most mégis úgy éreztem, hogy ott a helyem.

Nem pusztán kíváncsiságból mentem fel a Nemzeti Menetre, hanem azért, hogy része legyek valaminek, ami sokunk életére hatással lehet.

Igyekszem minden helyzetben független maradni, de azt el kell mondanom: még sosem láttam ennyi embert egy helyen és nagyon rég láttam ennyi jókedvű arcot.

Ha belegondoltok, a hétköznapokban mit látunk egymáson?
Itt most valami egészen más volt.

Kivételesen még a kokárdát is leporoltam – 16 év után.

Láttam örömkönnyeket.
Éreztem, hogy valóban történik valami, és utólag biztosan bántam volna, ha ezt nem élem át.

Ezekből a pillanatokból hoztam most nektek néhány képet.

Zsanival már nagyon régen fotóztunk együtt, ezért külön öröm volt, hogy most újra kamera elé állt. Több sorozat is készü...
12/03/2026

Zsanival már nagyon régen fotóztunk együtt, ezért külön öröm volt, hogy most újra kamera elé állt. Több sorozat is készült, de elsőként ezt az erdős, mohával borított, tavaszi hangulatú fotózást szeretném megmutatni nektek.

A koncepcióba egy kis retró hangulatot is becsempésztem, Zsani pedig hozta azt a természetes kisugárzást, amitől igazán életre kelnek a képek.

Bár vakukkal és softboxokkal készültem, végül csak megsétáltattam őket – a természetes fények annyira tökéletesek voltak, hogy minden adott volt egy különleges sorozathoz.

Az ilyen szabadtéri portréfotózásokban pont ez a varázslatos: a természet, a fények és a személyiséged együtt hoznak létre egy megismételhetetlen hangulatot.

Ha te is szeretnél egy hasonló portréfotózást a szabadtéren, írj üzenetet és foglalj időpontot. Készítsünk rólad is egy különleges sorozatot! 📸

Cím

Pécs
Pécs

Nyitvatartási idő

Hétfő 08:00 - 16:00
Kedd 08:00 - 16:00
Szerda 08:00 - 16:00
Csütörtök 08:00 - 16:00
Péntek 08:00 - 16:00
Szombat 09:00 - 19:00
Vasárnap 09:00 - 19:00

Telefonszám

+36302234624

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Andrási Fotográfia új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Andrási Fotográfia számára:

Megosztás

Kategória