05/12/2025
esküvőt fotózni egyszerre nagyon könnyű és nagyon nehéz…könnyű mert imádom a munkám , viszont folyamatos megfelelési kényszerrel is jár…ráadásul annyira szubjektív hogy kinek mi a szép , lehet hogy ami nekem egy nagy kedvenc az a párnak például egyáltalán nem lesz az…, na ez egy fotópàlyázaton hatványozottan igaz…
Évente egyszer kerül megrendezésre az év esküvői fotós pályázata (weddway), ahol 12kategóriában hírdetnek top6 képet…
idén 212fotós , 2791képpel nevezett…ennyi kép közül bekerülni a legjobb 6közé hatalmas megtiszteltetés , a zsűri top magyar/ nemzetközi esküvői fotósokból állt! (összesítésben top10ben végeztem idén)
Tavaly a humor , idén a részletek kategóriàban sikerült az első helyen végeznem 🙏🏽
Nehéz szavakkal leírni mekkora boldogságot jelent egy ilyen helyezést elérni ennyi nagyon jó fotós között !
Nagyon hálás vagyok azoknak a pároknak akik évről évre bíznak bennem és lehetőséget kapok , hogy ilyen képek készülhessenek 💪🏽
Külön öröm számomra hogy az idei két döntős képem Szabolcs megyében készült ( az egyik ráadásul Mándokon ✌🏽)
Jövőre még jobb képekkel jövök 🤘🏾
köszi a képeket :
Köszi a szervezést : Vamos Wedding Photography